Новини
1353
19 січня 15:56

«Онлайн для мене ніщо, я сумую за школою»: донька телеведучого Олександа Педана про перевагу очного навчання

Учениця розповіла про важливість живого спілкування з учителями, друзями та однокласниками.

Зараз усе в онлайні, роутер перенавантажений, Wi-fi не вистачає і це дійсно проблема. В очному форматі такого немає, бо ти напряму спілкуєшся з людиною і в такому разі легше домовлятися. Велика перевага офлайн-навчання й у тому, що ти на пряму здаєш вчителю ту чи ту роботу, а не через екран.

Про це на своїй сторінці написала учениця, донька телеведучого Олександа Педана та молода інстаграм-блогерка Валерія Педан.

Вона, як учениця, висловила власне бачення переваг та недоліків дистанційки.

Як мінімум, у дистанційному навчанні є одна велика перевага – непотрібно зранку нікуди збиратися. Відповідно, немає потреби витрачати час на дорогу до школи і назад. Не треба прокидатися завчасно, можна перед уроком за 3 хвилини вставати і відразу почати навчання, – написала учениця.

Але, на її думку, все ж таки в очному навчанні більше переваг. За її словами онлайн-заняття не продуктивні, бо все залежить від сприйняття інформації й того, як ти умієш взаємодіяти з людиною. Дистанційно це дуже важко втілювати, бо може бути поганий інтернет-зв'язок, програми виснуть і можна чути усе через слово.

На жаль зараз усе в онлайні, роутер перенавантажений, Wi-fi не вистає і це дійсно проблема. В очному форматі такого немає, бо ти напряму спілкуєшся з людиною і в такому разі легше домовлятися, – запевняє учениця.

Валерія запевняє, що у звичайному навчанні є живе спілкування з друзями, однокласниками, вчителями, яке нічим не замінити. Натомість при дистанційному навчанні ти не виговорюєшся, не бачиш справжніх емоцій і вся реальність переходить в онлайн.

Онлайн для мене по суті ніщо. Не дивлячись на витрачений час для збирання у школу та на дорогу я сумую за звичайним навчанням. Це приносить більше задоволення, – написала Валерія Педан.

Наостанок вона підсумувала, що на дистанційці можна менше навчатися, бо менше завдань дають, але втрата важливої інформації, яка в майбутньому знадобиться і відсутність спілкування з друзями – це велика проблема.


Вас також може зацікавити: 9-им та 11-им класам необхідно повернутися до повноформатного навчання, – Сергій Шкарлет

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!