Новини
3246
25 жовтня 2019 о 12:18

Олександр Педан подарує 30 000 гривень найкращому вчителю фізкультури 2018-2019 н. р

Учителів запрошують взяти участь в конкурсі та виграти значну фінансову винагороду.

Учителів фізичної культури, що пройшли семінари та тренінги Спортивного руху JuniorZ, запрошують подавати заявку на конкурс «Кращий вчитель фізкультури 2018-2019 навчального року».

Для того, щоб стати учасником, необхідно виконати такі дії:

1. Усі фотографії та відео, зроблені вчителем під час фізкультури, у роботі спортивних секцій, гуртків, факультативів, а також під час проведення шкільних спортивно-масових заходів із запровадженням нових видів спорту, необхідно завантажити у соціальну мережу  Facebook (за бажанням, в Instagram).

2. У своєму дописів учитель має коротко описати історію знайомства з JuniorZ, запровадження нових видів спорту, своїх вражень тощо. Обов’язково додайте до свого допису хештег: #кращийвчитель_juniorz.

3. Посилання на допис разом із заявкою надішліть на пошту juniorzproject@gmail.com у період з 22 червня 2019 року до 31 жовтня 2019 року. Форма заявки за посиланням: https://vse.ee/vk.

Деталі про дату та місце нагородження організатори повідомлять пізніше!  

Деталі тут: http://juniorz.com.ua/teacher_year


Нагадуємо, Олександр Педан проводить розіграш 10 000 грн на спортивний інвентар.

А також, якщо ваша школа вже приєдналась до руху JuniorZ або «Cult Food» Євгена Клопотенка, ви можете встановити відповідні позначки. Така функція дозволяє побачити кількість шкіл, приєднаних до цих програм та дізнатись про них іншим вчителям та батькам.

#конкурс #вчитель_фізкультури #JuniorZ

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!