Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Марафон. День 5:
«
Впевнений крок до європейського рівня освіти
»
Взяти участь Всі події

Окупанти змушують школи у Херсоні переходити на російські освітні програми — ГУР

Рашисти змушують освітян переоформитися за російським законодавством, уклавши договори з окупаційною адміністрацією.

Окупаційна адміністрація Херсона провела збори директорів місцевих шкіл, де їм висунули вимогу з 1 вересня розпочати навчальний процес за російськими освітніми програмами.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Із близько 60 присутніх директорів шкіл пропозицію прийняли лише двоє. Їм доручено провести збори своїх педагогічних колективів і змусити підлеглих переоформитися за російським законодавством, уклавши договори з окупаційною адміністрацією.

Очевидно, що окупаційна адміністрація Херсона не має достатніх фінансових ресурсів із забезпечення життєдіяльності міста в умовах окупації. До того ж у найближчій перспективі надходження цих фінансових ресурсів не планується, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому та заблокованому Маріуполі на Донеччині рашисти перетворили День захисту дітей на день дитячої пропаганди.

У школі почали викладати за програмою окупантів.

Усе спрямовано на викорінення української культури та насадження російської пропаганди. Російський цинізм вже не дивує в Маріуполі, — написав радник міського голови Петро Андрющенко.

Крім того, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області окупанти почали готуватися до нового навчального року. Ще в травні стало відомо, що директорка місцевого коледжу добровільно погодилася очолити незаконно створений на окупованій території орган освіти. Про своє призначення «керівницею Мелітопольського відділу освіти» вона особисто повідомила директорів усіх шкіл. Жінка вимагала від освітян окупованого міста організувати навчальний процес за російською програмою. Їй вже повідомлено про підозру в колабораційній діяльності.

Сьогодні стало відомо, що окупаційна влада тимчасово окупованого Запоріжжя оголосила про проведення так званого референдуму про «входження» Запорізької області до рф.

Підготовка до референдуму в Запорізькій області про «входження» до складу росії розпочато, рішення вже прийнято та займе кілька місяців, — заявив так званий «член головної ради військово-цивільної адміністрації» Володимир Рогов.

Нагадаємо, що міністр освіти на науки Сергій Шкарлет, коментуючи продовження навчального року окупантами у Маріуполі на Донеччині до 1 вересня для тотальної русифікації шкіл, наголосив, що українські педагоги в окупації не зобов'язані працювати.

Малоросійство — це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна й тотальна капітуляція. (Леся Українка)

Фотоматеріали: objectiv.tv

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.