Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
188
15 квітня 23:01

Окупанти повністю розгромили школу у Маріуполі, яку нещодавно капітально відремонтували

Російські окупанти зруйнували маріупольську школу №26. Навчальний заклад лише нещодавно відремонтували.

Після капітального ремонту школу №26 у Маріуполі відкрили минулого року. Її вважали одним із найкращих навчальних закладів міста і навіть усієї України.

Як зазначили у міській раді Маріуполя, саме так виглядає "російський світ": зруйновані школи, розбомблені дитячі лікарні, спалені вщент будинки, де ще донедавна жили мирні люди.

Яскрава, сучасна, тепла та дружня, як і наше місто до приходу російських окупантів. Маріуполь дратував рашистів, бо наше місто уособлювало розвиток та комфорт. Цього нам не змогли вибачити окупанти, – написали у міськраді.

У Маріупольській міській раді опублікували фото як школа виглядала до приходу російських загарбників. Сучасний яскравий ремонт прикрашав будівлю школи та зовні та всередині.

Як виглядала школа після відкриття:

Для порівняння, міськрада Маріуполя також продемонструвала відео, що залишилося від нещодавно відремонтованої школи №26 після приходу іноземців. На кадрах видно розбиті кабінети, вибиті усі вікна та завали сміття.

Але як світло перемагає темряву, так і Україна переможе та вижене російських окупантів. А після перемоги розпочнемо відновлення нашого рідного Маріуполя, – упевнені у міськраді.

Що залишилося від школи №26 у Маріуполі:

Джерело: 24tv.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.