Новини «Всеосвіти»
2881
1 червня 11:53

Оголошено старт акції «Методичне літо-2021»: призовий фонд – 50 000 грн

Щотижневий призовий фонд становить 2 500 гривень. Кожен лауреат акції «Методичне літо» отримає грошову винагороду – 5 тисяч грн.

Прийшов час гарячої літньої пори, пляжних парасольок та морських хвиль. Однак будь-який відпочинок удвічі приємніший, якщо разом з позитивними враженнями приносить й максимальну користь. Команда «Всеосвіти» потурбувалась про те, щоб жоден карантин не зміг зіпсувати вам настрій.

Ділимось ефективним способом, який допоможе вам і всмак насолодитись літом, і водночас не забути про свою самореалізацію.

На платформі «Всеосвіта» стартує акція «Методичне літо-2021» з призовим фондом у 50 000 гривень.

«Методичне літо»

Щоб стати учасником акції, необхідно завантажувати власні методичні матеріали, тести, уроки. Щотижня формуватиметься рейтинг з 20 переможців: перші 10 отримають грошові призи й персональні нагороди, а ще 10 переможців – Диплом призера. А щасливими власниками найбомбезнішого бонусу – 5 000 гривень та Диплому лауреата – стануть три лауреати акції «Методичне літо».

Терміни проведення акції: з 1 червня до 29 серпня 2021 року – щотижня.

*Рейтинг фіксується  опівночі з неділі на понеділок. До рейтингу зараховуються матеріали, додані з 00:00:01 понеділка до 23:59:59 неділі.

Хто може брати участь в акції? Виключно педагогічні працівники.

Зверніть увагу! Під час участі в акції адміністрація порталу може запросити документальне підтвердження (у разі сумнівів) учасника.

Яку кількість методичних матеріалів, тестів, уроків можна завантажувати? Можна завантажувати необмежену кількість власних методичних матеріалів, тестів, уроків. Не можна завантажувати методичні матеріали, які раніше вже були додані у бібліотеку або видалені для повторного завантаження. Якість доданих матеріалів буде ретельно перевірятися методичною службою «Всеосвіти».

Зверніть увагу! Усі матеріали додатково перевірятимуться автоматичним аналізатором. Після перевірки методичні матеріали отримають певний статус:

- матеріал зарахований;

- неможливо оцінити якість матеріалу (не хвилюйтеся, це може бути тимчасово);

- матеріал не пройшов перевірку (це також може бути тимчасово);

- матеріал на перевірці (після перевірки матеріал отримає один зі статусів).

Зверніть увагу! Матеріали можуть отримувати відзнаку «Вибір освітян»:

 • методичний матеріал, який завантажили понад 100 унікальних користувачів;

 • тест, який пройшли понад 100 учнів;

 • урок, який виконали понад 100 учнів.

Це означає, що незалежно від формату документів, вони допускаються до участі в акціях та конкурсах від «Всеосвіти».

Автоматичний аналізатор зараховує:

 • матеріали у текстовому форматі, в яких понад 1 000 символів;

 • презентації, в яких понад 7 слайдів;

 • архіви, в яких понад 7 матеріалів;

 • тести, уроки, у яких кількість тексту, який відображається іншим користувачам становить понад 300 слів.

Система не перевіряє відео, зображення чи звукові файли. Якщо документ не пройшов перевірку або отримав статус «неможливо оцінити якість матеріалу», або «матеріал не пройшов перевірку», ви можете відредагувати його.

Щотижня в акції буде 20 переможців, які отримають такі призи:

 • 1 місце - Диплом переможця + 1000 грн.

 • 2-4 місця - Диплом призера + 300 грн.

 • 5-10 - Диплом призера + 100 грн.

 • 11-20 - Диплом призера.

Обговорення

Головний подарунок – 5 000 гривень!

Наприкінці акції й після завершення всіх тижнів адміністрацією проєкту буде визначено 3 головних переможці – лауреати акції «Методичне літо», які отримають грошову винагороду у розмірі 5 000 гривень та Дипломи. Визначення щасливчиків відбуватиметься серед головних переможців тижнів та призерів. Головним критерієм буде не кількість, а якість завантажених матеріалів у період акції (з 1 червня до 29 серпня).

*Кількість лауреатів може бути збільшена.

Після того як учасник став переможцем тижня, участь у наступних тижнях стає неможливою, але він стане претендентом на звання лауреата акції «Методичне літо» з головним призом.

Якщо ви стали переможцем або призером акції за тиждень, матеріали, додані у цей період, будуть недоступні для редагування та видалення протягом 1 року.

Ви можете відмовитися від участі в акції «Методичне літо – 2021», натиснувши на синю кнопку «Відмовитися від участі в акції» на сторінці акції.

З усіма умовами можна ознайомитись на сторінці акції.

Важливо!

Ми сподіваємось на академічну доброчесність кожного учасника акції! На кожен розміщений матеріал, тест, урок, який не відповідає умовам акції, можна поскаржитись. Кожна скарга буде розглянута адміністрацією сайту.

! Користувачі, які неодноразово порушуватимуть правила додавання матеріалів та додаватимуть плагіатні матеріали, будуть виключені з рейтингу до завершення акції.

Під час участі в акції адміністрація може надіслати користувачам запит на підтвердження особистих даних (наприклад, надати довідку з місця роботи).

Скористайтеся унікальним шансом та запаліть це літо на повну разом зі «Всеосвітою»! Ваша активна та чесна участь – наші подарунки й гарантований позитивний настрій!

Бажаємо натхненної перемоги та віри у свою удачу! 

Взяти участь

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.