Обережно! Шахраї!

Якщо вам відомо про випадки шахраювання з офіційними документами, будь ласка, зверніться до Служби підтримки «Всеосвіти».

«Всеосвіта» уважно слідкує за тим, аби механізми проходження олімпіад, тестів, курсів, вебінарів, марафонів та інших активностей в рамках проєкту, а також отримання сертифікатів підвищення кваліфікації відбувалося чесно та прозоро. Однак, попри усі зусилля, зростає кількість випадків шахрайства і недобросовісного ставлення не лише до своєї, але й до чужої роботи.

Шахраї створюють акаунти та групи у соцмережах, в яких пропонують вчителям за гроші пройти тести, вебінари, курси чи марафони на «Всеосвіті» й отримати сертифікат підвищення кваліфікації.

Останній з таких ганебних випадків стосується безкоштовного 5-денного онлайн-марафону «Траєкторія розвитку сучасного педагога», за участь в якому педагоги могли отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 академічних годин. Дехто Ольга Добровольська вирішила скористатися неуважністю або необізнаністю педагогів та запропонувала пройти марафон за гроші – відкритий пост з пропозицією вона опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці, з ймовірно фейкового акаунту. Серед інших послуг пані Добровольської – проходження курсів підвищення кваліфікації.

«Всеосвіту» неприємно вразило таке нахабство, а найбільше – бажання педагогів скористатися цією можливістю.

Постом поділилися понад 20 разів, а у коментарях близько 30 осіб прийняло пропозицію. Ця цифра здається невеликою, але якщо замислитись, що близько 30 вчителів поставилися байдуже до власної роботи, до власного професійного зросту і з легкою душею звернулися до шахрая – стає страшно.

«Всеосвіта» рішуче засуджує будь-яке шахрайство та ухвалює рішення вжити кардинальних заходів, щоб запобігти випадкам недоброчесності у майбутньому!

Онлайн-марафон «Траєкторія успіху сучасного педагога» вирішено закрити, а усі сертифікати підвищення кваліфікації, отримані шляхом махінацій, анулюються!

Служба безпеки «Всеосвіти» проводить ретельне розслідування усіх обставин та оприлюднить результати, щоб імена шахраїв не залишилися прихованими.

Нагадаємо, що номер будь-якого офіційного документа, отриманого на «Всеосвіті», можна перевірити за допомогою спеціальної системи:

Під час перевірки сертифіката автоматично з’являється інформація щодо історії змін ПІБ користувачів – у такий спосіб легко визначити, чи чесно користувач отримав офіційний документ.

«Всеосвіта» викрила декількох злісних порушників правил і наводить номера їхніх сертифікатів, щоб інші користувачі могли переконатися у наявності факту шахрайства:

Ми закликаємо вас бути чесними – насамперед перед самим собою! – і не вдаватися до негідних махінацій. Якщо вам відомо про подібні випадки шахраювання, будь ласка, зверніться до Служби підтримки «Всеосвіти».

Не дамо шахраям жодного шансу! 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.