Об’єднані німецькою мовою: Ґете-інститут співпрацюватиме із ЗНУ

Goethe-Institut навчить Запорізький національний університет новим методикам викладання німецької мови.

Знання іноземних мов забезпечує людині вільне спілкування, налагодження комунікативних зав’язків з усім світом, а також швидкий розвиток професійних якостей і, відповідно, кар’єрний зріст. Кожна мова – унікальне явище і потрібно там само унікально їй навчати, щоб не лише зацікавити, але й сприяти абсолютному засвоєнню. Мотивація в освітньому процесі грає неймовірно важливу роль, саме вона спонукає до освоєння нових горизонтів, враховуючи лінгвістичні.  

Нещодавно підписана Угода про співпрацю між Запорізьким національним університетом та Ґете-інститутом (Goethe-Institut) надала можливість студентам з факультету іноземних мов ЗНУ навчатися за престижною міжнародною програмою «Вчимося навчати німецької». Ця освітня методика сприятиме здобуттю поглиблених знань з викладацької діяльності та вчителювання, і допоможе отримати навички мотиваційних технологій, які потрібно застосовувати для утримання інтересу аудиторії, її концентрації на предметі.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, 8 педагогів вищезгаданого факультету вже ознайомилися з необхідними курсами на базі онлайн-платформи Goethe-Institut, що в майбутньому дозволить їм викладати німецьку мову на високому, професійному рівні, а також навчити студентів новим інноваційним методам подібного викладання.

Символічно, що новий важливий етап співпраці із вишем розпочинається в офіційно проголошений рік німецької мови в Україні. До речі, у Німеччині 2018 рік оголошено роком української мови, – поділилася керівник мовного відділу Goethe-Institut Сузанне Бекер.   

Останнім часом у виші почали реалізовувати різноманітні програми іноземних мов, зокрема нові методики вивчення та викладання іноземної мови на нефілологічних факультетах. Таким чином залучають більшу аудиторію, об’єднану загальним інтересом до покращення власних лінгвістичних знань. Цікавим експериментом є співпраця філологів зі студентами-юристами: у найближчому майбутньому вони разом планують видати двомовний словник правничих термінів.         

Фотоматеріал взятий з офіційної сторінки МОНу.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.