НУК розробляє програми з партнерами з КНР

Представники університету обговорили створення спільних програм подвійних дипломів за різними напрямками, зокрема машинобудування, економіка, автоматика та електротехніка.

В рамках робочого візиту делегації НУК до КНР на чолі з проректором з інновацій Сергієм Рижковим були проведені зустрічі-наради із керівництвом Yancheng Polytechnic College та Yancheng Institute of Technology, провінція Цзянсу КНР.

Метою візиту було обговорення створення спільних програм подвійних дипломів за різними напрямками, зокрема машинобудування (power engineering), автоматика та електротехніка (automatics) та економіка (international business). Представляли дані напрямки зі сторони НУК – директор НН Машинобудівного інституту НУК професор Сербін Сергій , Декан Факультету економіки моря професор Парсяк Володимир та заступник директора ННІ автоматики та електротехніки к.т.н. Дмитро Жук, які обговорили навчальні плани з Китайськими партнерами

Керівник Навчально-наукового центру Європейської інтеграції НУК, к.т.н. Ростислав Рижков ознайомив партнерів Китайської Народної Республіки з новітніми освітніми технологіями та особливостями організації програм подвійних дипломів та провідним досвідом у цій сфері.

В рамках запланованої співпраці, НУК отримав пропозицію щодо читання лекції по майбутнім програмам. Троє викладачів по трьом напрямкам запрошуються для читання лекцій та підготовки навчальних планів майбутніх програм –  зазначив проректор НУК Сергій Рижков.

В результаті зустрічі було розроблено пропозиції та концепцію майбутніх програм: з колегами з Yancheng Institute of Technology планується створити спільну програму подвійних дипломів 4+Х (бакалавр) за напрямом автоматика (automatics), з колегами з Yancheng Polytechnic College планується створити комплексні програми 3+2 (молодший спеціаліст + бакалавр) за трьома напрямками машинобудування (power engineering), автоматика та електротехніка (automatics) та економіка (international business).

Китайських партнерів цікавить навчальна співпраця в сфері Управління проектами. Так в ході обговорення було прийнято рішення, що в вересні до НУК на навчання буде направлено 2 магістри для веріфікації навчального рівня та подальшого групового набору по спільним програмам.

Фотоматеріали взяті із офіційної сторінки НУКInfo

Інформація розміщена за запитом: http://www.nuos.info/?p=2912

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.