Новомиргородська команда зі стрітболу представлятиме область у столиці

Стрітбол - популярна командна гра. Саме команда з Новомиргорода представлятиме область у столиці, де пройде Всеукраїнська спартакіада.

3 квітня в Кропивницькому проходила спартакіада області школярів зі стріболу серед дівчат. Участь брали дві команди: перша – дівчатка до 9 класу, друга – учасниці 10-11 класу. Як зазначено на Новомиргородському сайті, дівчатка посіли третє місце. 5 квітня змагання проходили серед хлопців 9 класу. В цих змаганнях хлопці обіграли 17 команд, посівши перше місце.Тренерами переможного складу хлопців є Марінов Олександр Іванович та Самойленко Іван Олегович.

Вже в травні відбудеться фінальна частина змагань Всеукраїнського рівня, яка пройде в Києві. Хлопцям потрібно добре тренуватись, адже команди будуть сильні. Бажаємо усім учасникам вдалого виступу!

Усім відома гра баскетбол чи волейбол, а що ж таке стрітбол?

Стрітбол – це командна гра з м’ячем. Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. Так, у гру грають 2 команди, і кількість гравців може змінюватись. Зазвичай в команді по 3 гравців. Що ж відрізнає стрітбол від баскетболу, так це трюки з м’ячем, а також використання деяких силових прийомів та відволікальних маневрів для проходу до кільця суперника. В Україні стрітбол з’явився у 1995 році.

Як бачимо, незважаючи на дещо відмінні правила від баскетболу, цей вид спорту популярний серед дівчат. Як відомо, стрітбол з’явився в середині минулого століття у бідних кварталах району США. Баскетбольні майданчики були не усюди, тож молодь саме такою граю і вирішувала цю проблему. Сьогодні це настільки популярна гра, що існують чемпіонати світу і Європи зі стрітболу.

Пишаємося, що в Україні є така талановита молодь.

Посилання на сайт Новомиргородського району: http://novomirgorod.com/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.