Новини
953
25 грудня 2019 о 13:59

Нові умови відкриття приватних дитячих садочків: МОН пропонує до обговорення

Міністерство створило порівняльну таблицю, у якій зазначило норми чинного акта законодавства та нові положення проєкту.

Міністерство освіти і науки України підготувало проєкт постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності». Він має на меті удосконалення вимог щодо започаткування та провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти, підвищення якості дошкільної освіти тощо.

Зокрема, #МОН створило порівняльну таблицю, у якій зазначило норми чинного акта законодавства та нові положення проєкту.

Наприклад, у розділі «Кадрові вимоги щодо започаткування та провадження освітньої діяльності за рівнем дошкільної освіти» додалося кілька обов’язкових пунктів:  

Особи, які провадять педагогічну діяльність, мають відповідати вимогам до педагогічних працівників, що визначені Законом України «Про дошкільну освіту».

Фізична особа – підприємець має відповідати вимогам до керівника закладу дошкільної освіти, що визначені Законом України «Про дошкільну освіту», крім випадку прийняття на роботу педагогічних працівників чи інших осіб, які провадять педагогічну діяльність.

Крім того, з переліку виключено пункт про те, що підприємець, який надає освітні послуги за рівнем дошкільної освіти, повинен мати відповідну фахову освіту. Відтепер це не є обов’язковим.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта можна надсилати до 23 січня 2020 року на e-mail: balyasnikova@mon.gov.ua.

Більше інформації про норми нового проєкту міститься у документі:


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

МОН боротиметься з чергами у дитячі садочки

Реформа дошкільної освіти: проблеми, з якими боротиметься МОН

Українські садочки vs норвезькі: як працює система

Україна планує скористатися досвідом Норвегії у сфері дошкільної освіти

Дошкільну освіту спрямують на підготовку до НУШ

Джерело: МОН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.