Нові підходи до професійного розвитку вчителів

Як педагоги займаються саморозвитком в одному із провідних запорізьких закладів освіти.

Під час онлайн-семінару, присвяченого підвищенню кваліфікації, обговорювалися питання професійного саморозвитку вчителів в сучасних умовах.

Наприклад, Іван Литвиненко розповідав про співпрацю із «Всеосвітою» у сфері підвищення кваліфікації, а Катерина Таранік-Ткачук роз’яснила пункти Порядку підвищення кваліфікації педагогів. 

Унікальним досвідом саморозвитку вчителів у рамках освітнього партнерств поділилась Ольга Солдатенко, директорка Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради. 

Ліцей є учасником експериментальних проєктів державного рівня. У закладі змінено структуру роботи методичної служби. Тепер вона працює так: декілька професійних об’єднань (науково-дослідницька лабораторія, проблемні методичні об’єднання, предметні методичні об’єднання, тимчасові творчі групи і проблемні групи).

Перша форма: Науково-дослідницький і експериментальний підрозділ, де розвиток є об’єктивною необхідністю, а з’єднання освітніх процесів з інновацією та дослідницькою роботою нормою діяльності педагогічних працівників.

Це тимчасовий структурний підрозділ науково-методичної служби ліцею, що реалізує дослідницькі пріоритетні проблеми освіти в закладі.

Друга форма: Методичні об’єднання. Основний структурний підрозділ, що об’єднує всіх учителів по предметах і видах виховної роботи.

Третя форма: Проблемно-методичні об’єднання. Проводить дослідно-експериментальне дослідження і проблеми учасників освітнього процесу.

Четверта форма: Тимчасово творча група. Професійне об’єднання педагогів, зацікавлених у формі колективного співробітництва з вивчення, розробки та узагальнення матеріалів із завяленою тематикою.

Ми прийшли до висновку, що вся робота вчителя в позаурочний час – це робота, спрямована на його розвиток і навчання, і вона повинна обов’язково враховуватись, – зазначила пані Ольга. 


Ви можете переглянути виступ пані Ольги та інших спікерів зараз. Відео доступне для всіх користувачів порталу. Замовляйте сертифікат, що підтверджуватиме вашу участь в семінарі. 

Онлайн-семінар: https://vseosvita.ua/seminar

#онлайн_семінар #підвищення_кваліфікації 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
1
0
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!