Нові можливості стажування для робітників і практики для учнів в аграрній сфері

На Кіровоградщині відкрили сільськогосподарський навчально-практичний центр, який допоможе студентам отримати навички роботи з сучасною технікою.

На Кіровоградщині відкрили сільськогосподарський навчально-практичний центр, який допоможе учням отримати навички роботи з сучасною технікою.   

На базі професійно-технічного училища № 32 у м. Бобринці (Кіровоградська обл.) відкрили новий сільськогосподарський навчально-практичний центр. Презентація відбулась в межах Урядового пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за конкретними професіями.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, створення центру тривало протягом минулого року з витратами майже у 20 млн гривень. За отримані бюджетні кошти для закладу придбали 29 одиниць сільськогосподарської техніки. Це, зокрема, трактори, комбайн, жатки, косарки, плуги, сіялки, культиватори тощо. Училище також отримало новий автобус та автомобіль.

Учні, які навчаються на трактористів-машиністів, слюсарів з ремонту агротехніки та висококваліфікованих робітників інших професій, проходитимуть практичні заняття у новому НПЦ. Таким чином вони отримають більше навичок роботи з сучасною технікою та зможуть швидко працевлаштуватись після закінчення навчання. Використовуючи можливості навчально-практичного центру, на базі училища почнуть проводити перепідготовку працівників відповідного напряму, а також організують стажування майстрів.

Поява такого закладу в області є надзвичайно важливою подією, адже Кіровоградщина – аграрний регіон. Сільськогосподарський ринок нині активно змінюється і потребує досвідчених та кваліфікованих кадрів. Тому важливо, щоб наші професійно-технічні заклади були оснащені сучасним обладнанням. Держава виділила майже 20 млн гривень, щоб придбати сільськогосподарську техніку, на якій будуть практикуватися учні та стажуватися робітники, – поділився голова ОДА Сергій Кузьменко.

Він також зазначив, що з обласного бюджету на потреби закладу виділено 3 мільйони гривень – на ці кошти зроблять капітальний ремонт гуртожитку училища.

Фотоматеріали взяти з офіційної сторінки МОНу.

Посилання МОН: https://mon.gov.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.