Нова українська школа: фінансування сучасного освітнього простору для учнів

Понад 105 млн грн., виділено з бюджету для реалізації Нової української школи в Києві. Ганна Старостенко розповіла, на що підуть кошти.

1 вересня 2018 року школярі початкової школи навчатимуться за програмою нового державного стандарту. У цьому документі визначений основний зміст освіти в початковій школі. В рамках реформи Нової української школи, один із головних компонентів - створення сучасного освітнього середовища, а для вчителів – проходження курсів з підвищення кваліфікації. І це ще не всі вимоги.

Для реалізації впровадження програми в школах з міського бюджету вже передбачено 52 млн грн, а з державного бюджету виділено ще понад 53 млн грн.

Про це повідомила Ганна Старостенко, голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту під час огляду сучасного освітнього простору в школі №5.

Столиця є флагманом у питанні реформування освіти та запровадження концепції Нової української школи, що передбачає зміну державного стандарту освіти, а, відповідно, і створення якісно нових умов для навчання. Тож до передбачених освітньою субвенцією 53,3 млн грн київська влада додала майже стільки ж – 52 млн грн. Це дозволить закупити для початкових класів не лише сучасні дидактичні матеріали, меблі-трансформери, а й сучасне комп’ютерне та мультимедійне обладнання, що створить справжній новий освітній простір у наших закладах освіти, – зазначила голова постійної комісії.

На сайті Педагогічної Преси зазначено, що Ганна Старостенко планує створити якісні умови навчання в усіх школах Києва. Відомо, що прийом дітей до школи у 2018-2019 рр., відбуватиметься за новими правилами: діти, які проживають на території обслуговування школи матимуть право на першочергове зарахування до неї.

До 1 вересня ми маємо виконати три завдання: підтримати та навчити вчителів, створити новий освітній простір і привести у школи сучасні технології. Наразі ми активно реалізовуємо всі ці завдання. Адже цьогоріч освітяни Києва очікують на 34 тисячі дітей у перші класи, які вже будуть вчитися за новою концепцією «Нової української школи», – повідомила голова постійної комісії.

Найближчим часом ми зможемо оцінити позитивну сторону навчання учнів за оновленою державною програмою.

Посилання Педагогічна Преса: http://pedpresa.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.