Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Таблиця для оцінки розвитку «Червоні прапорці» і раннє виявлення ознак аутизму
»
Взяти участь Всі події

НМТ у разі відключення світла не скасують — Шкарлет

Міністр освіти запевнив, що абітурієнти не зазнають незручностей під час складання НМТ у разі аварійного відключення електроенергії.

Усі центри для складання національного мультипредметного тестування (НМТ) в Україні, в яких випускники проходитимуть тест, обладнають генераторами.

Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі національного телемарафону.

Центри тестування, в яких проводитиметься НМТ, обладнані генераторами, — наголосив профільний міністр.

Окрім того, за його словами, у центрах тестування абітурієнти користуватимуться ноутбуками, завдяки чому складання тесту можливе навіть у разі відключення світла.

У випадку ситуації, якщо дуже довго не буде світла, то існуватиме можливість перескласти тести під час додаткової сесії, — зауважив міністр.

Як відомо, цьогоріч школярі, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованих росіянами територіях, стануть студентами українських вишів дистанційно та без складання національного мультипредметного тесту (НМТ).

Нагадаємо, у сфері діяльності МОН під час повномасштабної війни відбувається повний хаос. Так, чиновники Міносвіти та профільний комітет з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді оголосили, що НМТ цьогоріч міститиме завдання з трьох предметів. МОН хоче лишити обов’язковими лише математику й українську мову, тоді як історія України стане лише одним із додаткових предметів на вибір. Проте законопроєкт про складання абітурієнтами саме цих обов'язкових предметів досі не винесено для обговорення та голосування народними депутатами у парламенті. А до початку вступної кампанії лишається, між іншим, лише п'ять місяців.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.