Новини
1007
21 грудня 2020 о 18:30

Незалежне тестування вчителів початкової школи: УЦОЯО про сертифікацію педагогів

З 18 до 31 січня 2021 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації.

27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації – незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Про це повідомили в Українському центру оцінювання якості освіти.

Зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів/підрозділів Програми й схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти.

Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено 180 хвилин. Результати незалежного тестування визначатимуться на підставі набраної учасником сертифікації кількості балів за виконання тестових завдань.

Не пізніше ніж через 18 календарних днів із дня проведення незалежного тестування будуть відомі результати першого етапу. Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування наберуть менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі в наступному етапі сертифікації.

Нагадаємо: з 18 до 31 січня 2021 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації.

З текстом Програми незалежного тестування ви можете ознайомитися тут:


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Чи підвищать зарплати вихователям дитсадків: роз'яснення голови ВР

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.