Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Освітній бранч – сучасний формат організації роботи з учнями та вчителями. Підготовка та презентація творчих кейсів
»
Взяти участь Всі події
Новини
2406
21 серпня 2019 о 09:15
pdf Роздрукувати

Не квітами єдиними!

Про всеукраїнську благодійну акцію до 1 вересня, що допоможе врятувати десятки онкохворих дітей. Подаруйте на День знань серцебиття для людини!

П’ять років тому Благодійний фонд «Таблеточки» та сайт «Розвиток дитини» вперше запросив школи та дитячі садки долучитися до чудової ініціативи – збору коштів для допомоги онкохворим українським дітям. 2019 рік не став виключенням, тож організатори пропонують освітянами та батькам вкотре стати частиною щорічної акції «Благодійність замість квітів». За роки проведення акції, організаторам вдалося передати допомогу дітям на суму 430 тис. грн. Тож, не перериваймо цю щиру, добру традицію!

Благодійна акція до 1-го вересня «Благодійність замість квітів» – це спроба небайдужих людей прокричати на всю Україну про дітей, які потребують нашої допомоги, коментують важливість акції організатори.

Акція полягає у тому, що на 1 вересня усі охочі можуть замість придбання квітів, передати кошти дітям, які потребують лікування. Кошти, зібрані впродовж акції, підуть на адресну допомогу.


Як долучитися до благодійної акції дітям та їхнім батькам?

Щоб взяти участь в акції, подаруйте вчителю або вихователю дитячого садочку один спільний букет від класу або групи. Решту коштів ви зможете передати онкохворим дітям. Гарним доповненням до букета стане яскравий сертифікат про благодійну допомогу, який ви зможете завантажити на сайті благодійного фонду.


Як підтримати акцію вчителям та вихователям дитсадочків?

Долучитися до благодійної акції ви можете повідомивши батькам про неї у своїх закладах освіти або на сторінках соціальних мереж за допомогою заздалегідь підготовлених текстів, плакатів та ілюстрацій:


Чому благодійність – це так важливо, коли йдеться про дітей?

Чимало батьків в усьому світі переступили через величезне бажання якомога довше оберігати своїх дітей від інформації про хвороби та страждання людей і дозволили їм допомогти тим людям, які цього надзвичайно потребують. Попри побоювання дорослих щодо можливості тонкої дитячої психіки впоратись із подібним стресом, в дитячих серцях прокинулися чуйність, тепло і щедрість. Багато сучасних дослідників наполягають на тому, що потреба в милосерді та співчутті закладена в дітях від народження.

Важливо не залишати без задоволення ці найважливіші потреби душі, що роблять людину справді прекрасною. Необхідно з ранніх років надавати дитині можливість робити добрі справи, брати участь у благодійності, враховуючи при цьому рівень її інтелектуального та емоційного розвитку, її готовність співчувати людям.

Благодійність – це потужний зовнішній фактор, що впливає на всебічний і гармонійний розвиток особистості й День знань, здається, відповідний привід навчити дітей бути чуйними до інших!


Ми впевнені, що жоден з тих, хто став частиною цієї доброї акції, не пожалкував про своє рішення, адже квіти досить швидко зав'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім'ї на краще.

Докладніше про акцію можна дізнатися, звернувшись до менеджерки фонду «Таблеточки» Алли Мирної: a.mirnaya@tabletochki.org

Посилання на «Таблеточки»

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.