+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Не 50, а цілих 100 подарунків очікують на учасників «Екологічної акції». Сюрприз від Mr. Playwood!

Термін екоакції «Екологічна грамотність» продовжено на 1 тиждень! Відтепер шанс на перемогу мають вдвічі більше учасників.

За вікном похмурий сірий день, який обіцяє купу термінових справ, і вам неодмінно хочеться знайти гарну новину, щоб підняти собі настрій? «Всеосвіта» залюбки виконає ваше бажання!

Ми помітили, з яким натхненням та креативністю ви підійшли до створення годівничок для птахів. Ця зима видалася особливо холодною, тому тваринам потрібна будь-яка наша допомога! Усі учасники конкурсу «Екологічна грамотність» не лише роблять добру справу, але й мають нагоду проявити власні майстерські здібності.

 Саме тому ми вирішили продовжити термін конкурсу «Екологічна грамотність» до 16 лютого! 

Але це не всі сюрпризи!

 Надійний партнер «Всеосвіти» – українська компанія «Mr. Playwood» – бажає нагородити усіх талановитих та працелюбних учасників акції і замість 50 подарунків дарує цілих 100!

90 механічних конструкторів «Слон» та 10 рухомих дерев’яних «Глобусів» чекають на своїх переможців, а ми – на вашу активну участь!

Поспішайте стати учасником конкурсу і володарем дивовижного подарунку від «Mr. Playwood», а також отримуйте яскраві дизайнерські нагородні документи від проекту «Всеосвіта».

Нагадаємо, що абсолютно всі учасники екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку» за підтримки компанії «Mr. Playwood» отримають унікальну картку учасника клубу «Всеосвіта», яка надає 20 % знижку на будь-які послуги нашого проекту.

Бажаємо Вам успіхів та гарних вражень!

Посилання на сторінку конкурсу: https://vseosvita.ua/olympiad/s5

Посилання на сторінку додавання учнів до розіграшу: https://vseosvita.ua/olympiad/s5d/my

Посилання на рейтинг учасників розіграшу: https://vseosvita.ua/olympiad/s5d 

 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти