Новини
445
22 вересня 15:56

Нацполіція та Facebook запускають систему сповіщення, яка сприятиме розшуку зниклих дітей

Над впровадженням такого інструменту Нацполіція працює спільно з Facebook, Ювенальною поліцією, Кіберполіцією та Мінцифрою.

Національна поліція України разом з Facebook запускає систему сповіщення «AMBER Alert», яка сприятиме розшуку зниклих дітей. Про це йдеться на офіційному сайті Нацполіції.


Facebook підтримав ініціативу ювенальної поліції та кіберполіції – і відтепер сервіс AMBER Alert стане ще одним інструментом у пошуку зниклих дітей. 

! У разі зникнення дитини, Facebook поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі у тих зонах пошуку, де дитину бачили востаннє. Ці сповіщення міститимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

Керівниця відділу довіри та безпеки Facebook Емілі Вачер зазначає, що для компанії безпека спільноти понад усе. За її словами, Україна – 25-та країна у світі, де Facebook запускає AMBER Alert.

Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Міністерством цифрової трансформації та Національною поліцією України й робимо систему, яка допомагає дітям та їх сім’ям, доступною для українців. Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити – якомога швидше поінформувати про це громадськість, – додає Вачер.

Своєю чергою Голова Національної поліції України Ігор Клименко підкреслює, що громадяни щодня отримують на телефон чимало сповіщень, на які миттєво реагують. Саме тому #Клименко звертається до користувачів Facebook і просить їх додати у список важливих повідомлень сервіс AMBER Alert, який повідомлятиме про зникнення дітей:

Такий цифровий інструмент, визначає ваше місцеперебування й надсилає сповіщення про дітей, які зникли неподалік від вас. Це момент об’єднання зусиль поліції та всієї Facebook-спільноти заради однієї мети – врятувати дитину від можливої небезпеки. Адже під час розшуку вирішальною може стати кожна хвилина.

Голова Нацполіції сподівається на небайдужість та допомогу всіх користувачів Facebook.

Матеріал, який вас може зацікавити: В українських школах з'являться «вихователі безпеки»: у чому полягатиме їхня робота

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.