Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
1377
22 грудня 2018 о 10:55
pdf Роздрукувати

Наша трійка у ТОПі

Три українські учительки німецької мови отримали премію вчителів шкіл від Міністерства закордонних справ Німеччини.

Премія вчителів шкіл PASCH-2018 за видатні педагогічні успіхи у справі викладання німецької мови створена з ініціативи Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці з Центральним відомством у справах шкільної освіти за кордоном (ZfA), Ґьоте-Інститутом (GI), Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) і Педагогічною службою обмінів (PAD) Постійної конференції міністрів культури федеральних земель Німеччини.

Три викладачки німецької мови з України одержали премію вчителів шкіл PASCH-2018 за видатні педагогічні успіхи у справі викладання німецької, повідомляє посольство Німеччини в Україні.

Цими щасливицями стали:

  • Лариса Попенко (м. Рівне);
  • Ольга Дашкіна (м. Суми);
  • Віта Чорна (м. Київ).

Усього міжнародних лауреатів премії вчителів шкіл PASCH у 2018 році – десятеро. Цьогоріч організатори уперше вручали премії вчителям з нагоди десятиліття існування Ініціативи шкіл PASCH.

Україна – єдина країна, де більше одного переможця, – йдеться у повідомленні представників посольства Німеччини в Україні.

До участі в ініціативі PASCH («Школи: партнери майбутнього») в усьому світі залучено більш ніж 1 800 шкіл, де учнів активно вчать німецької мови.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.