! В а ж л и в о

Нардеп Сергій Бабак очолить Комітет з питань науки і освіти

Представник партії «Слуга народу» обійматиме керівну посаду у парламентському Комітеті з питань науки і освіти.

Раніше «Всеосвіта» вже писала про те, що Сергій Бабак – директор освітніх програм в Українському інституті майбутнього – претендував на крісло Міністра освіти і науки.

За інформацією порталу «НВ», пан Бабак відтепер очолюватиме парламентський Комітет з питань науки і освіти. У команді президента Володимира Зеленського він вже виступав в якості експерта відповідного напряму.

Сергій Бабак є доктором технічних та кандидатом економічних наук. Економічну освіту народний депутат здобув у Київському національному економічному університеті та в Единбурзькому університеті Нейпіра. Крім того, у свій час закінчив юридичний факультет Університету новітніх технологій і Ужгородський національний університет за спеціальністю психологія.

Раніше у сфері освіти пан Бабак працював проректором і радником ректора Університету новітніх технологій, а також був членом Національного агентства щодо забезпечення якості вищої освіти.

Новий парламентарій активно веде профільний телеграм-канал UIF: Future of Education, в якому розповідає про різноманітні освітні та технологічні тренди, стипендії, гранти і програми в науковій та освітній сфері. Не на жарт захоплюється автомобільними перегонами, бере участь в національних чемпіонатах.

Що очікувати від нового голови Комітету з питань науки і освіти, який займатиме крісло після Лілії Гриневич – покаже час.

Слідкуйте за новинами разом із «Всеосвітою».  

Посилання на НВ: https://nv.ua

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту Українського інституту майбутнього.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»