Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Нагорода президента дітей-героїв війни

Президент України до Дня молоді нагородив юних патріотів.

Війна забрала в наших дітей дитинство. Їм довелося швидше стати дорослішими.

Про це наголосив президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня молоді.

Сьогодні мав честь зустрітись і нагородити тих, хто попри свій юний вік має величезну сміливість. Далеко не всі дорослі здатні робити те, що зробили вони, щоб допомогти іншим. Їхні історії справді вражають і надихають. Впевнений, що з такими хоробрими та щирими дітьми на Україну чекає прекрасне майбутнє. Дякую вам! — зазначив президент під час нагородження юних українців.

На сторінці Офісу президента вказуються прізвища юних волонтерів і патріотів.

Максим Бровченко з Бердянська.

Малює картини, а зароблені гроші надсилає на допомогу для ЗСУ.

Сашко Гуцал із Бучі.

Перебуваючи в окупації, піклувався про молодшу сестричку та двох братів. Виходив на пошуки харчів і води.

Єгор Шемет із Чернігівщини.

Разом із бабусею місяць ховався в погребі. Хоче допомогти одужати старшому брату, який злякався вибухів і перестав говорити. Також мріє відремонтувати будинок, який пошкодили окупанти.

Гліб Бондаренко з Харкова.

Потрапив під ворожий ракетний обстріл біля житлового будинку. Цього року планував вступати до харківського «Кадетського корпусу», а згодом — до Національної академії Служби безпеки України.

Андрій Покраса з Київщини.

Разом із батьком за допомогою дрона відстежував рух окупантів і передавав координати українським військовим.

Давид Понуляк із Запоріжжя.

Займається козацьким бойовим мистецтвом «Спас». Хоче бути сильним, як батько, щоб у майбутньому захищати Батьківщину.

Данило Сергєєв із Маріуполя.

З перших днів широкомасштабної війни піклувався про людей старшого віку — приносив у підвали воду та їжу, готував у дворі. Допоміг чоловікові та його доньці вибратися зі зруйнованого будинку і надав першу медичну допомогу.

Іринка Васильєва з Рівного.

Втратила на війні тата і дядька. Власноруч виготовляє віночки і продає їх. Назбирала вже сім тисяч євро. На ці кошти разом із мамою придбала два тепловізори та автомобіль для ЗСУ.

Нагадаємо, 13-річна волонтерка з Києва Олександра Олтаржевська цього літа проміняла дитячий табір на плетіння маскувальних сіток для українських захисників. Від самого початку повномасштабного російського вторгнення дівчина долучилася до добровольчої діяльності.

Фото- та відеоматеріали: t.me/VZelenskiyofficial/2842

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.