! В а ж л и в о

Наближається 14 жовтня: де вчителю купити вишиванку і скільки вона може коштувати

За даними аналітиків маркетплейсу Prom, за 2014-2019 роки середній чек на покупку чоловічих вишиванок практично не змінився.

Цьогоріч вишиту чоловічу сорочку на Prom.ua купують у середньому за 570 гривень. Вишиванки для жінок зазвичай трішки дорожчі: 645 гривень. Комплект жіночої вишитої сорочки з вишитою спідничкою складається у приблизно 1000 гривень. З тої ж вартості «стартують» цілісні сукні-вишиванки.

купить вышиванку 2

Аби заощадити на одязі, в який вбираються не щодня, останнім часом народ активно купує дитячі вишиванки один у одного онлайн: наприклад, на майданчиках Shafa.ua та Izi.ua. Так, Марія Григор'єва, спеціалістка з комунікацій Shafa.ua, свідчить:

Діти швидко виростають з речей. Тому багато батьків не бачать сенсу регулярно витрачатися на нову дитячу вишиванку й купують її з рук. У середньому така «обновка» обходиться їм у 180 гривень.

 

купить вышиванку 3

На майданчику товарів ручної роботи Crafta.ua попитом користуються не лише авторські вишиванки жіночічоловічі й дитячі, а також і модерні варіанти одягу з вишивкою народно-орнаментального стилю.

Відтак Ольга Костюк, керівниця Crafta.ua, підкреслює:

Майстри використовують тканини насичених кольорів – жовтого, червоного, синього, поєднуючи їх з ультрасучасними вініловими спідницями. Сукні з вишивкою ручної роботи роблять тепер не тільки з льону або бавовни, але й з оксамиту та шовку. Прикрашають українськими орнаментами куртки-бомбери і спортивні кофти-рашгарди.

За авторську вишиванку на Crafta.ua доведеться викласти від 1200 гривень, а ось за повсякденний одяг з вишивкою – близько 600 гривень.

купить вышиванку 1

Також на Crafta.ua жінки можуть придбати до вишиванки аксесуари: наприклад, стильні віночки з листям і квітами ручної роботи. Така прикраса коштує в середньому 200 гривень. Замовляють і авторські шпильки з квітами з фоамірану (полімерної замші); їх середня ціна – 50 гривень.

Окрім того, онлайн-маркетплейси Crafta.ua, Prom.ua, майданчики для купівлі один в одного Shafa.ua, Izi.ua багаті на такі аксесуари, як ремені, гаманці, чохли зі шкіри чи тканини, декоровані українським народним орнаментом.

вышиванку купить 4

Читайте також: Топ-7 ідей подарунків на День учителя

Джерела: Сегодня, EVO.business

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»