Новини
1079
13 лютого 2019 о 17:26

На захист освітян! В Україні розробляють відповідний законопроект

В Україні розробляють закон про статус педагогічного і науково-педагогічного працівника.

Нещодавно відбулось засідання Київської профспілки працівників освіти і науки стосовного розробки нового законопроекту, який визначатиме статус педагогічного і науково-педагогічного працівника.

Джерело: зі сторінки профспілки у мережі Фейсбук

Голова профспілки Олександр Яцунь зокрема зазначив, що чинне законодавство містить декларативну норму про право педагогічних працівників на захист професійної честі та гідності, проте не передбачає дієвого механізму такого захисту.

18 грудня 2018 року було прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Згідно з цим Законом жорстокі дії батьків учнів стосовно учителів не вважаються булінгом.

Пропозиції можна відсилати на електронну адресу: org.kiev.profspilka@gmail.com

Нагадуємо, “Всеосвіта” нещодавно публікувала матеріал про те, що суд вперше покарав за булінг в школі. 


“Всеосвіта” розробила онлайн-курс “Протидія шкільному насильству”, який допоможе створити безпечне освітнє середовище в школі. Навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.