Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Дотримання академічної доброчесності у використанні інтернет-джерел для освітнього контенту
»
Взяти участь Всі події
16 листопада 2018 об 11:26

На що ці 276 млн грн? На надбавки освітянам!

Ганна Старостенко пообіцяла обов'язково знайти гроші на премії київським вчителям.

Нещодавно на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати розглянули питання про погашення заборгованості з виплати надбавок за складність і напруженість педагогічної праці за вересень-жовтень 2018 року й вчасної виплати заробітної плати в усіх районах Києва.

Наразі за жовтень 2018 рік надбавки вчителям не виплачені в таких районах міста Києва: у Голосіївському, Дніпровському, Оболонському, Святошинському, Солом’янському.

Київська міська рада повідомляє, що у Деснянському районі здійснено проплату у розмірі 10% посадового окладу. Також надбавку за престижність педагогічної праці за жовтень виплачено у Деснянському та Дніпровському районі у розмірі 5% посадового окладу, а в Печерському – 20%.

Ганна Старостенко, постійна голова комісії Київради з питань освіти пояснює, чому виникли проблеми із нарахуванням надбавок вчителям. Формула нарахування освітньої субвенції з державного бюджету недосконала, адже система міста наразі не враховує специфіку великого міста:

Питання зарплат, надбавок і премій освітянам – постійно в полі зору нашої комісії. Ми робимо все можливе, аби у повному обсязі забезпечити виплати, які мають отримати наші вчителі. На ці потреби Київрада уже виділила 100 млн грн. Під час найближчого коригування бюджету, яке відбудеться наступного тижня, теж передбачено 119 млн грн. До кінця року потрібно ще 157 млн грн. Таким чином, необхідна сума для виплат надбавок і премій нашим освітам – 276 млн грн. Місто обов’язково знайде ці кошти, заначила Ганна Старостенко.  

За її словами, аби наступного року уникнути розбалансованості виплат по районах, міська влада має намір уніфікувати підходи в нарахуваннях премій і надбавок у столиці:  

Наразі у кожному районі різна ситуація з виплатами надбавок та премій. З наступного року має бути впроваджений єдиний підхід в усіх районах, аби вчителі були у рівних умовах оплати праці, наголосила Ганна Старостенко.