На широких крилах перемоги: 10 українських студентів відвідають корпорацію “Boeing”

Переможці Всеукраїнського фестивалю “Future of Ukraine 2018” побачать новітні технології ХХІ століття на підприємствах “Boeing” у США.

10 студентів стали переможцями Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів “Fu­ture of Ukraine 2018”, фінал якого відбувся у НТУУ “Київський політех­нічний інститут ім. І. Сікорського”. Переможці фестивалю безкоштовно відвідають підприємства авіакосмічної корпорації “Boeing”, які знаходяться у Сполучених Штатах Америки, і зможуть побачити провідні технології XXI століття та застосування їх на практиці. Попередньо учасники пройшли три тури конкурсні випробування.

У першому (відбірковому) турі змагань могли взяти участь усі охочі студенти українських вишів. Серед знань, які оцінювались на цьому етапі – підготовка з математики, фізики та англійської, навички командної роботи над інженерними проектами. Для цього претенденти складали онлайн-тест, а також вирішували інженерне завдання.

За результатами дистанційного тесту журі відібрали 50 студентів, які представляли 9 українських вишів. Далі півфіналісти мали запропонувати оптимальний варіант освоєння Марсу. Для цього вони вирішували складні інженерні завдання, не маючи жодних рекомендацій щодо способу їх розв’язання. У такий спосіб учасники демонстрували вміння креативно мислити та вирішувати задачі нестандартним способом.

У третьому турі 30 фіналістів розділилися на 5 команд. Разом вони розробляли комплексний пристрій для очищення водойм. У межах роботи над проектами кожен студент презентував тему “Моє інженерне майбутнє” англійською мовою. Також у виші для учасників влаштували профільні тренінги.

Організатором Всеукраїнського фестивалю став Благодійний фонд ім. Святого Володимира у партнерстві з Київською політехнікою. Конкурс проводився на базі Інституту моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

До складу журі увійшли представники компанії “Boeing Україна” та Благодійного фонду ім. Святого Володимира, фахівці профільних компаній, а також ректор НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського” Михайло Згуровський.

Посилання МОН: https://mon.gov.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.