На Рівненщині відкрився оновлений ДНЗ: новий дизайн та яскраве оформлення

На Рівненщині відкрився новий сучасний дитсадок. Глава держави поспілкувався з гостями та малюками, які прийшли подивитись на оновлений заклад.

Подивитись на нове та сучасне приміщення прийшли батьки, їх малюки. Глава держави у своєму виступі відзначив, що садок будувався із застосовуванням енергоефективних технологій. Будинок оформлений тематичними малюнками, яскравими кольорами, це відразу привертає увагу дітей.

Вітаючи місцевих мешканців з відкриттям садочка Петро Порошенко відзначив, що будівництво стало можливим завдяки реформі децентралізації.

Те, що я вам обіцяв під час своєї виборчої кампанії, що ми зробимо децентралізацію. І всі гроші, які раніше концентрувалися в Києві прийдуть до територіальних громад. І громади самі будуть визначати як краще використати ці гроші. Не треба з торбами більше ніколи їздити до Києва. Все, що громада заробила, залишається в її розпорядженні, – наголосив Президент. 

Зазначимо, що дитячі садки зараз відкриваються по всій країні, а виховання дітей відбуватиметься за оновленою програмою. В Рівненській області це вже третій новий дитсадок.

Усе, що я бачу зараз тут, в Обареві – яскравий приклад  як починає змінюватися життя, які зрушення можливі завдяки об’єднанню зусиль та згуртованості, завдяки децентралізації. Мені ніколи не перестане бути цікавим, в яких умовах виховуються наші діти. Я не припиню повторювати, що витрати на освіту – найкраща інвестиція в майбутнє, – додав Петро Порошенко.

Символічно, після перерізання стрічки вихованці нового закладу оглянули своє приміщення. На обличчях малюків були радісні усмішки.

На питання Петра Порошенка «Чим відрізняється новий заклад від попереднього?» керівник ДНЗ відповіла, що тепер це заклад повного дня, бо раніше у селищі не було садочка і функціонували групи короткотривалого перебування. У оновленому приміщенні комфортні умови для виховання та навчання дітей, сучасне обладнання.

 

Це велика радість для батьків. Вони всі довго чекали на відкриття садка, – сказала вона.

Як зазначає Педагогічна Преса, на території Обарівської сільської ради проживає 380 дітей дошкільного віку, а при Обарівському ліцеї функціонує дошкільний підрозділ, який відвідує 53 дитини.

Незалежно від того, де дитина проживає, у місті чи сільської місцевості, вона має право на якісне виховання. І це чудово, що садочки відкриваються там, де цього найбільше потребують.

Фотоматеріали взяті з освітнього порталу Педагогічна Преса

Посилання Педагогічна Преса: http://pedpresa.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.