На першому місці – емоційний інтелект: тренінг для студентів ЖНАЕУ

Campus Ukraine організував у Житомирському національному агроекологічному університеті захід, присвячений лідерським якостям.

Традиційна українська освітня система, побудована на радянській моделі розвитку логічно-математичного інтелекту (за рахунок інших, не менш важливих напрямків), орієнтує, перш за все, на теоретичне мислення: випускники шкіл та університетів отримують готові знання, які важко застосувати на практиці. Сучасні освітні стандарти намагаються вплинути на подібну негативну тенденцію, поставивши в центр учбового процесу учня, а не вчителя. Змінені пріоритети передбачають розвиток особистості як такої, що має творчі якості, власну мету та ідеї для самореалізації.

Даній темі присвятили тренінг «Стань успішним лідером», нещодавно організований в Житомирському національному агроекологічному університеті представники Campus Ukraine. Це всеукраїнська громадська неприбуткова організація (ВГО «Кемпус»), що займається різноманітною духовно-просвітницькою діяльністю серед студентів ВНЗ. Концепція Campus Ukraine полягає в ствердженні, що зміни в суспільстві починаються зі зміни світогляду його майбутніх лідерів.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, Спікери заходу – фахівці компаній P&G та Google – розповіли про необхідність об’єктивно оцінювати власні результати, пояснили, яким чином підвищити рівень емоційного інтелекту та ефективно працювати в команді, стати її незамінним членом.

Організатори тренінгу мають суттєвий досвід у сфері реклами та менеджменту, тож ознайомили студентів і викладачів ЖНАЕУ з детальними принципами роботи міжнародних компаній. Подібні заходи не лише покращують розуміння ієрархічної системи управління, але й стимулюють особистісний ріст та мотивують стати ефективним працівником у своїй майбутній компанії.

Тренінг для вишу пройшов на безкоштовній основі.         

Посилання МОН: https://mon.gov.ua/ua               

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.