Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Профілактика психологічних проблем дошкільників: робота з казкою
»
Взяти участь Всі події
2 березня 22:05
10 1
1 1

На місці колишнього посольства рф у Києві може з'явитися ліцей

Націоналізувати адмінбудівлю, яка належала російському посольству, та передати її для використання в освітніх потребах запропонував нардеп та член комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Роман Грищук. На його думку, схожу практику слід впроваджувати по всій країні.

Народний депутат Роман Грищук пропонує націоналізувати приміщення російського посольства, розташоване в столиці на проспекті Повітряних Сил, 27, і передати його Політехнічному ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Цією ініціативою він поділився на своїй сторінці у Facebook.

Відомо, що згадані посадовцем приміщення знаходиться у Солом’янському районі Києва.

Тут має бути ліцей. Два роки посольство рф в Києві пустує. Ми вимагаємо від наших іноземних партнерів передати Україні заарештовані російські гроші в їх банках. А у самих перед носом є цінний актив, який може вже зараз служити Україні, – написав парламентарій.

Зокрема, чиновник нагадав, що наразі в Україні катастрофічно не вистачає приміщень для закладів освіти.

Один із найкращих ліцеїв столиці — Політехнічний — не має постійного приміщення, що впливає на якість навчання. Будівлі на Повітряних Сил, 27, потрібно націоналізувати і передати для освітніх потреб. Готую депутатські звернення з пропозицією на Кабінет Міністрів України та РНБО, — додав Роман Грищук.