На Львівщині тимчасово скасували обов'язкові медогляди для дітей та вчителів

Департамент освіти і науки Львова дозволяє розпочати новий навчальний рік без обов'язкових довідок форми 086.

На Львівщині відтермінували проходження обов'язкового профілактичного медогляду для школярів і вчителів. Про це для сайту "Твоє місто ТВ" повідомляє директор департаменту освіти і науки Обласної державної адміністрації Львова Олег Паска.

Є постанова уряду № 291 від 22 квітня 2020 року, до якої внесли зміни, що дозволяють педагогам працювати без проходження профілактичного медичного огляду у період карантину та протягом 30 днів після його закінчення. Станом на сьогодні — це точно до кінця вересня, — прокоментував директор департаменту освіти і науки.

У постанові уряду, про яку йдеться вище, пункт 3 доповнено таким роз'ясненням: на час карантину та протягом 30 днів після його закінчення допускати працівників до роботи без проходження обов'язкового медичного огляду.

А що стосується школярів, то є наказ Міністерства охорони здоров'я № 682 про періодичність проведення обов’язкових медоглядів, у якому вказано, що щорічно міські лікувально-профілактичні заклади забезпечують проходження медогляду для учнів протягом календарного року, — додав Олег Паска.

Керівниця управління освіти і науки Львівської міської ради Зоряна Довганек говорить, що пропонується такий сценарій: ті, хто йде вперше в садок чи школу, повинні мати лише довідку від сімейного лікаря. Однак, за словами Олега Паски, це не той тип довідки, який є стандартним і необхідним для прийняття у школу. Проте цей медичний документ вказує на те, що дитина не має хронічних захворювань.

Джерело


Вас також може зацікавити: У МОЗ відповідальними за безпеку в освітніх закладах назвали директорів та місцеву владу - Оксана Онищенко.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!