Дніпропетровська область

На Дніпропетровщині спритні школярі вигадали спосіб провести випускний - зворушливе відео

На Дніпровщині учні зняли зворушливий відеоролик про свій випускний вечір.

У селищі Томаківка, Дніпропетровської області, випускники 11-класу вирішили відзначити випускний оригінально – школярі зняли зворушливий відеоролик, проводжаючи один одного в подальше життя. Записом поділилася Юлія Сачко на сторінці "Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" № 1" на своїй сторінці у Facebook.

Відомо, що в цьому році випускники не зможуть проводити школу традиційним способом, оскільки вона закрита на карантин, а всі учні змушені сидіти по домівках. Безумовно, пропуск такої важливої події в житті не на жарт турбує дітей.

Але ось випускники школи Томаківки, Дніпропетровської області, вирішили не сумувати, записавши зворушливий відеоролик останнього дзвінка.

Весь ролик вони знімали окремо – хтось вдома, а хтось вийшов у двір свого будинку. Всі випускники одягли шкільну форму, наділи стрічку випускника через плече і наче б передавали один одному шкільний дзвінок.

Шкільна історія сьогодні завершується для наших випускників! Час прощатися з дитинством! Тому дзвени, останній дзвінок, і відкривай нову сторінку вже дорослого життя для наших рідних випускників! Удачі вам, випускники 2020! В добрий шлях! – підсумувала Юлія Сачко.

Джерело: https://vse.ee/dxd


Можливо, Вас зацікавить: 

1 червня відновлять роботу інклюзивно-ресурсні центри - МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.