Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

27 лютого 09:50
7 0

МВС відкриває військово-патріотичні ліцеї: хто має пільги при вступі 2024

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко анонсував відкриття ліцеїв військо-патріотичного спрямування вже з наступного навчального року. Глава МВС уточнив, що основна мета діяльності даних закладів полягатиме у вихованні вмотивованої та дисциплінованої молоді.

Цьогоріч МВС планує відкрити ліцеї військово-патріотичного спрямування. Про це повідомляє національна інформаційна агенція Укрінформ.

Це будуть ліцеї на повному утриманні. Ми хочемо і своїм прикладом показати, що ми можемо зробити. З наступного навчального року ми плануємо відкрити таких чотири ліцеї, три нових і один з яких вже діє. І хочу сказати, що ми в ці ліцеї будемо брати дітей загиблих не тільки працівників МВС і військовослужбовців, але й військових Збройних Сил України. І цю відповідальність – перед викладачами, соціальними працівниками, психологами, керівництвом цих ліцеїв, ми беремо на себе, – сказав Міністр внутішніх справ України Ігор Клименко.

Глава МВС України вказує на те, що основна мета діяльності даних ліцеїв буде полягати у вихованні дисциплінованої та вмотивованої молоді. За словами Міністра, саме зі здобувачів освіти подібних закладів у майбутньому вийдуть справжні правоохоронці та військові.

Якщо ми говоримо про систему відомчої освіти, то моя мета і бажання, щоб у наші вищі навчальні заклади вступали діти, батьки яких віддали своє здоров’я і життя за Батьківщину. Також, аби туди вступали військові – молоді хлопці, які добровольцями пішли на фронт. Вони теж мають право отримати вищу освіту, – зазначив Ігор Клименко.

Раніше Всеосвіта повідомляла, що у столиці презентували сучасне обладнання для викладання предмета «Захист України». Про те, як у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбулася виставка обладнання, що допоможе адаптувати викладання предмета «Захист України» до сучасних викликів, можна прочитати тут.