і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Музичний урок на театральній сцені: як зацікавити дитину

Розвиток творчих здібностей є важливою умовою самореалізації кожної людини. Вони допомагають глибше пізнати себе, знайти власне місце в навколишньому світі, зрозуміти напрям майбутньої професії та безпосередньо впливають на відчуття внутрішньої повноцінності. В дитячому віці, коли відбувається формування особистості, істотну роль грає так зване мистецтво самовираження: малювання, письменництво (поезія, проза), конструювання, ліплення і, звичайно, захоплення музикою.                

Канадські вчені довели, що систематичні музичні заняття до семи років інтенсивно розвивають мозкову діяльність та сприяють гармонійному розвитку особистості.        

Гра на музичних інструментах в перші сім років суттєво підвищує можливість нормального дозрівання зав’язків між моторною та сенсорною областями мозку, створюючи потужну основу, на якій будується постійне навчання, – зазначає професорка психології Вірджинія Пенхьюн з Університету Конкордії. –  Координація між руками та візуальними або звуковими подразниками непогано тренує загальну мозкову діяльність.

Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва вирішив провести оригінальний музичний урок «Хорова абетка». Ця програма є однією з частин пізнавального лекторійно-освітнього проекту «Музичні класики для дітей та їхніх батьків». Крім «Хорової», відомі також «Балетна», «Оперна» і «Симфонічна» абетки. Замість нудної теорії – яскрава вистава на сцені, де харизматично грають співаки-актори.

Це мобільні та артистичні музиканти, які під час співу можуть рухатися, танцювати, відтворюючи різноманітну палітру характерів і образів, – ділиться головний хормейстер Анжела Масленнікова. – Театральний хор – це дещо особливе, спрямоване на те, щоб своїми емоціями та вокальною майстерністю відтворити єдину ідею.

«Хорова абетка» є новим та захоплюючим способом пізнання історії хорового співу. Почуте і побачене на сцені не лише діти, але й батьки зможуть відтворити власноруч. Це сімейне музичне заняття, на якому кожен бажаючий дізнається про таємниці життя театрального хору, багатство жанрів та види хорового співу – і отримає протягом вистави неймовірне задоволення.

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь