Мультипрофільне харчування: діти мають право обирати їжу за смаком

Як у гімназії №179 організували дітям «шведський стіл» і виграли на цьому

Ще минулоріч в Києві розпочалося глобальне осучаснення шкільних їдалень: запроваджено мультипрофільне харчування. Дітям вперше надали право обирати, що саме вони будуть їсти в школі. Вперше дозволи відчути, що дорослі враховують їхні вподобання, на відміну від того, як було раніше – їж, що дали, не обурюся і не сперечайся.

Запровадити мультипрофільне харчування у школах Києва заходилися у мерії. Його ідея полягає в тому, що дитина сама може вирішувати, які із запропонованих страв вона буде їсти. Батьки в захваті, учні теж. Але чому ж тоді не всі освітні заклади перейшли на сучасний формат харчування та що саме гальмує цей процес?

Ми відвідали гімназію №179, яка знаходиться в Голосіївському районі Києва, та поговорили з її директором Іриною Чернилевською, аби дізнатися, як саме їй вдалося перетворити звичайну шкільну їдальню на смачний, “шведський стіл”.


Щойно пролунав дзвінок, в їдальні вишикувалася черга. Учні 1-5 класів з нетерпінням чекають на обід. Сьогодні тут молочний день.

Рисовий суп, манка, сирники, омлет, фрукти  –  розмаїття страв вражає. Діти емоційно роблять замовлення, бо ще не звикли, що відтепер можна їсти не те, що дають, а що хочеться. І хоча Їжа тут та ж сама, що й була, але подається на такому високому рівні, що дітей навіть за вуха не відтягнеш від ласощів. 

Тетяна – мати трьох дітей. І всі вони навчаються в 179-й гімназії. Зізнається, раніше було й таке, що діти в школі  залишалися голодні. Наприклад в ті дні, коли давали печінку. Бо малі її не люблять. Тепер є вибір. Можна обрати котлету чи сосику.

Діти настільки стали добре їсти, що вже відмовляються від ланч боксів. Кожного дня в чаті ми з батьками та дітьми обговорюємо меню. І це дуже гуртує. Діти просто в захваті. Бо раніше, поки вони дійдуть до столів, їжа вичахає. А холодна вже не так смакує. Тепер страви мають естетичний вигляд і їх хочеться їсти, – зізнається багатодітна мати Тетяна.

Власне, подавати їжу дітям завжди смачною та гарячою вдається за допомогою електричних мармітів, які мають 6 режимів підігріву. А ще заклад може похизуватися пароконвектоматом – пристрій, який дозволяє швидко готувати дієтичні страви.

220 котлет можна приготувати за 8 хвилин, - розповідає головний технолог Людмила. – І все ж свіже, корисне, дієтичне.

Поки ми спілкуємося з батьками та працівниками гімназії, діти смакують нове меню. Хтось повртається до уроків з вигуками: «Так смачно, що аж об’ївся!», хтось просить ще одну порцію. Але головне, що всі без виключення залишають після себе порожні тарілки.

Застарілий формат «столовок» аж ніяк не сприяє засвоєнню їжі, переконана директорка. Саме тому за кошти з міського бюджету в столовій зробили ремонт. Наразі в гімназії № 179 навчається 1429 дітей. Близько 658 із них харчується в їдальні. Це – діти 1-4 класів та діти пільгових категорій. Директорка розповідає –  якщо раніше по понеділкам була каша, макарони і сосиска, то тепер, кожного дня дітям пропонується на вибір три види гарніру, основної страви, десерту, напоїв та фруктів.

У нас за одну перерву їдять понад 150-200 учнів. Це звісно велике навантаження на кухарів. Перелаштовуватися їм важко. До того ж, ми маємо три вільні вакансії кухарів. Бо зарплата невелика, а робота складна, – розповідає директорка. 

Мультипрофільне харчування здійснюється за рахунок місцевого бюджету. Вартість гарячого сніданку – 19 гривень 70 копійок. Цю послугу у Голосіївському районі забезпечує КП «Шкільне харчування».

Жоден регіон України не видає таку кількість освітніх послуг, які фінансуються з місцевого бюджету. Це і гарячі сніданки для учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій. Також місто виділяє кошти програми
забезпечення, ремонтів освітніх закладів. Ці кошти спрямовуютьтся на райони, які, в свою чергу, обирають собі програми і вирішують, на що спрямувати кошти. До речі, в місті є 11 програм, де ремонт харчоблоків – одна із пріоритетних галузей, – розповідає пані Ірина.

І хоча директорці гімназії, завдяки власним зусиллям та підтримці педагогічного колективу, вдалося кардинально змінити в столовій подачу їжі, половина закладів міста продовжують харчуватися по-старому. І успішний пілот мультипрофільного харчування навіть під небезпекою скасування, переконана пані Ірина. Одна із проблем – меню не схвалюють медики.

Є постанова Кабміну, в якій прописано, яку кількість білків та вуглеводів мають з’їдати діти. Медики запитують: а звідки ми знаємо, що діти поклали все в тарілку? Звісно, діти поклали в тарілку не все. Але вони поклали те, що хотіли їсти. Поклали корисні, свіжі, гарячі страви, які їстимуть не силоміць, а зі смаком. А це – найважливіше, – вважає директорка.

Більше половини шкіл Києва вже перейшли на мультипрофільне харчування. Воно може бути або у варіанті дабл меню, коли є дві комбінації, або коли на вибір є три позиції основної страви, салатів, десерту, фруктів та напою.

От наприклад, сьогодні у нас молочний день. Але ж є діти, які не їдять молочне. Тому ми пропонуємо їм омлет із сосискою або овочі, сир, фрукти. При старій системі харчування половина б дітей залишилася голодною, – говорить директорка.

Пані Ірина каже – аби експеримент запрацював і в інших містах України, треба звертатися до місцевої влади.  

Треба обирати депутатів, які будуть займатися цим питанням, бо саме вони відповідають за рівень утримання освітніх закладів та закладів охорони здоров’я. Це не запитання Міністерства чи Уряду.

Це питання місцевої влади. Живемо, як обираємо, – підсумувала пані Ірина. 

Вас також може зацікавити: Олена Зеленська перевірила, чи задоволені учні шкільними обідами

2088
19.02.2020 12:28:27

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
1
міс.
1
2
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!