Мотивація в дії: учень 6 класу захопився ідеєю від своєї учительки і створив цілу колекцію лепбуків

Після перегляду вебінару від "Всеосвіта" про створення лепбуків вчителька поділилася ідеєю з дітьми, чим надихнула одного з шестикласників.

Поки інші діти відпочивали під час літніх канікул, Назар Лехман, учень 6 класу міжгірської СЗОШ захоплювався виготовленням навчальних лепбуків. За все літо він створив 35 робіт, які з початку нового навчального року використовує під час уроків.

Ще весною, під час дистанційних уроків, ідеєю створення лепбуків поділилася з дітьми вчителька української мови та літератури Мирослава Коліда. Назару дуже сподобалось і він вирішив самостійно попрацювати над виготовленням лепбуків у період літніх канікул.

Журналісти "Всеосвіти" зв'язалися з пані Мирославою та самим шестикласником аби дізнатися, як він використовує лепбуки під час навчання та чи планує продовжувати збільшувати колекцію.

Я переглянула вебінар від "Всеосвіти" про створення лепбуків і запропонувала своїм учням таку чудову ідею. Це не було домашнім завданням чи пропозицією роботи на уроці. Просто підкинула ідею. Назару дуже сподобалось, — каже вчителька.

Вона додає, що для зразка скинула хлопчику на флешку розробки лепбуків, автором яких є спікерка вебінару, співзасновниця "Всеосвіти" Леся Литвиненко.

Сам хлопчик пишається результатом своєї роботи. Він із захопленням розповідає про свою колекцію лепбуків та їх користь:

Вчителька надсилала мені основу для поробки, а я далі сам обирав тематику, шукав інформацію, картинки й оформлював у лепбук.

Він додає, що має лепбуки про тварин, машини, електрику, космос і навіть про youtube. До того ж з початком навчального року вчителька виділила для Назара по 5 хвилин кожного уроку для презентації того чи того лепбука.

Під час уроків з української мови я розповідаю про все, що дізнався під час створення робіт. Ділюся з однокласниками цікавими фактами. Мої однолітки часто розглядають лепбуки й радіють разом зі мною, — говорить хлопчик.

До того ж учень обирав такі теми, щоб вони не повторювались і не перегукувалися між собою. Хлопчик зазначає, що ідея створення лепбуків дуже чудова і він задоволений, що дізнався про це.

Нагадаємо, що вебінар "Лепбук як інструмент реалізації практичного та творчого навчання" можна переглянути за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/lepbuk-ak-instrument-realizacii-prakticnogo-ta-tvorcogo-navcanna-194.html


Вас також може зацікавити: Створення нагородних документів на платформі "Всеосвіта" — додаткова можливість для розвитку мотивації учнів

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!