МОН запускає Національну освітню е-платформу

Міністерство освіти і науки запропонувало реалізацію проекту Положення про національну електронну платформу.

Впровадження цього документу після результатів громадського обговорення дозволить суттєво збільшити функціональність методики української освіти. Всі учасники освітнього процесу будуть забезпечені сучасними електронними ресурсами та сервісами, щоб мати змогу швидко й легко навчатися. Крім того, Е-платформа надасть можливість безоплатного користування електронними підручниками школярам та педпрацівникам відповідно до Закону «Про освіту». Розширений блок профільної літератури стане відкритим для кожного бажаючого – це позитивно вплине на якість вивчення шкільних предметів.      

Завдяки нововведенню покращиться ситуація з розвитком ринку виробництва електронних освітніх продуктів та сервісів, що в перспективі призведе до масового поширення електронного типу навчання і формування в Україні потужної цифрової компетенції учнів та вчителів.

МОН детально розробляє технічну специфіку платформи, щоб користувачі могли без проблем отримати доступ до будь-якого ресурсу.

      

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.