Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
834
7 квітня 20:14

МОН закликає припинити співпрацю з громадянами Росії

Міністерство освіти і науки України закликає видавництва та наукові організації припинити співпрацю з Російською федерацією.

Міністерство освіти і науки України надіслало звернення великим видавництвам наукової літератури, компаніям і науковим організаціям, яким належать провідні електронні ресурси наукової інформації, закликавши їх у відповідь на агресію рф проти України:

  • повністю припинити співпрацю з російською федерацією, позбавити російські установи доступу до електронних колекцій журналів, книг, баз даних;

  • припинити співпрацю з громадянами рф, які працюють у компаніях і представництвах;

  • припинити проведення навчальних та інших заходів, призначених для науковців із рф.

Крім того, Міністерство закликало призупинити співпрацю й із РБ, позбавивши білоруські установи доступу до електронних ресурсів наукової інформації.

Джерело: Телеграм МОН.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.