Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

МОН визначило критичні потреби в освіті

В умовах війни Україна транслювала освітні потреби та шляхи надання підтримки учням і вчителям, які перебувають на території України та поза її межами.

У межах Саміту ООН з питань трансформації освіти, що проходив у Нью-Йорку, відбувся захід «Трансформація освіти в часи кризи: погляд України» за участю першого заступника міністра освіти і науки Андрія Вітренка.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міносвіти.

Наперекір викликам сьогодення у, зокрема, жорстокій війні в Україні, ми створюємо конкурентоспроможні умови для навчання та роботи у сфері освіти. Це було досягнуто спільними зусиллями освітян, батьків, бізнесу, управлінців, а також міжнародних партнерів. Головними кроками для найближчого майбутнього, які нам потрібно здійснити, є відбудова інфраструктури закладів освіти, а також захисних споруд у школах та університетах України, — сказав Вітренко.

Серед критичних потреб галузі освіти заступник міністра вказав:

  • забезпечення дітей і вчителів ноутбуками та планшетами;

  • закупівля шкільних автобусів, особливо в ті регіони, які приймають найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб;

  • друк підручників для продовження впровадження реформи НУШ;

  • впровадження освітніх програм, які спрямовані на надолуження навчання;

  • надання психологічної підтримки дітям і вчителям;

  • реінтеграція дітей, що перебувають поза межами України шляхом надання умов для вивчення української мови, історії України та її культури в країнах тимчасового перебування.

Повідомляється, що разом із Міністерством освіти і науки Польщі та партнерами з ЮНЕСКО Україна транслювала освітні потреби та шляхи надання підтримки учням і вчителям, що перебувають на території України та поза її межами.

Нагадаємо, у Державному бюджеті 2023 року на облаштування бомбосховищ чи укриттів у закладах загальної середньої освіти передбачено субвенцію у розмірі 1,5 млрд грн.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.