Новини
5846
11 січня 2020 о 18:03

МОН відкрило доступ до десятків освітніх реєстрів

Ці дані неперсоналізовані та дозволені для подальшого вільного використання і поширення.

Міністерство освіти і науки оприлюднило 28 наборів даних, які містять публічну інформацію про сферу освіти і науки. Відтепер вона доступна на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних, тож ознайомитися з нею може кожен охочий.

Ці дані неперсоналізовані та дозволені для подальшого вільного використання і поширення. Зберігання та забезпечення доступу до інформації відповідає принципам, визначеним Міжнародною хартією відкритих даних

Серед оприлюднених реєстрів – переліки закладів освіти всіх рівнів, а також наукових установ, реєстри документів про загальну середню, професійно-технічну та вищу освіту, національний репозитарій текстів, реєстри технологій, створених чи придбаних за бюджетні кошти тощо. 

Наша мета – бути відкритими та максимально спростити комунікацію між МОН та усіма нашими громадянами. Тепер дані наших реєстрів не просто доступні, їх дійсно зручно шукати та використовувати для власних потреб. Користувачі порталу не тільки бачать кожен набір даних перед завантаженням, але й можуть дати зворотній зв’язок з побажаннями чи зауваженнями. Цей двосторонній зв‘язок надзвичайно важливий для нас, – розповіла Міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

 Інформація, що міститься на порталі: 

Інформацію щодо загальної середньої освіти розміщено також на Порталі відкритих даних. Портал розгорнуто Державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України.

Оприлюднена інформація відповідає переліку національних освітніх індикаторів ефективності та якості загальної середньої освіти. 

Джерело: МОН


Вас також можуть зацікавити такі матеріали: 

Кабмін створив карту опорних шкіл, які необхідно побудувати

Закон про середню освіту: пропозиції від Профспілки

Ганна Новосад про реформу фінансування та управління університетами

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!