МОН та "Платформа інноваційного партнерства" (YEP) запускають в українських вишах мережу бізнес-інкубаторів

Завдяки «Платформі інноваційного партнерства» (YEP) в українських університетах будуть розвивати мережу бізнес-інкубаторів.

На базі університету необхідно створити інфраструктуру для підтримки проектів на ранніх стадіях розвитку. Молодь повинна навчитись підприємництву, вміти перетворювати ідеї у реальний проект, пізнати світ бізнесу.

Завдяки співпраці між МОН та ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) в українських студентів з’явиться така можливість. На даний момент, бізнес-інкубатор працює в 10 різних регіонах України. Як повідомляє Studway, зараз триває набір студентських стартапів.

Долучитися до проекту виявили бажання ще 10-15 університетів країни.

Окрім того, в прийнятому Меморандумі між МОН і Платформою інноваційного партнерства  йдеться мова про те, що співпраця буде здійснюватися і у інших напрямках. Наприклад, буде упорядкована нормативна база для стартапів у вишах та будуть вирішуватись проблеми розвитку інноваційного підприємництва.

Цікаво, що модель бізнес-інкубатора з’явилась в Україні давно, але не мала свого реального розвитку. Катерина Дегтяр,  засновниця цього напряму пояснила, чому подібні інкубатори з’явились у нас.

Очевидно, що в Україні дуже багато талановитих людей у технічних галузях і, думаю, мотивом створення інкубаторів у 2012 році було саме залучення людей технічних спеціальностей з новими розробками. Можливо, поштовхом були і бажання скопіювати щось нове у інших країн, може, було відчуття, що стан бізнесу у нас не дуже гарний, і за рахунок бізнес-інкубаторів хотіли це виправити.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.