МОН пропонує адаптацію програм ЗНО для осіб з порушенням зору

Відповідний документ містить пропозиції щодо адаптації таких програм ЗНО як біологія, історія України та математика.

МОН пропонує до громадського обговорення пропозиції щодо адаптації програм #ЗНО для осіб з глибоким порушенням зору, які використовували в процесі навчання шрифт Брайля.

Документ пропонується відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 № 947 «Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» та від 09.10.2019 № 1277 «Про адаптацію програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб із глибокими порушеннями зору, які використовували в процесі навчання шрифт Брайля».

Ознайомитися з пропозиціями щодо адаптації програм можете нижче.


Програма ЗНО з Біології:

Програма ЗНО з Історії України:

Програма ЗНО з Математики:

Пропозиції щодо адаптації програм: до 10 листопада 2019 року.

Куди: за електронною адресою zarudenko@mon.gov.ua.


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО” від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Вступ 2020: ТОП-10 основних змін

Пробне ЗНО-2020: що, де, коли

Тренажер ЗНО – найефективніший помічник кожного випускника 

Вступ-2020: мінімальні прохідні бали на бюджет

Джерело: МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.