МОН планує продовжити співпрацю з ЮНІСЕФ у сфері дистанційного навчання

Розширення можливостей дистанційного навчання та збільшення кількості консультативних центрів для дітей з окупованих територій Донбасу та Криму, розвиток професійної освіти

Розвиток дистанційного навчання, збільшення консультативних центрів та розвиток професійної освіти – саме ці напрями мають увійти до нового Програмного циклу ЮНІСЕФ в Україні, який розроблений на 2018-2022 роки.

Нині ми спільно реалізуємо програму “Доступна освіта”, яка допомагає дітям з Криму та Донбасу дистанційно готуватися до ЗНО і ДПА з української мови та історії. Також на цьому ресурсі є посилання на мобільні додатки та контакти для зв'язку з консультативними центрами. Але ми хочемо розширити цю програму, зорієнтувати її також на дітей з малих сіл та віддалених регіонів усієї України. Це допоможе покращити якість освіти, - зазначив Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки.

Як повідомляє МОН, вони будуть сприяти розвитку дистанційної освіти в Україні. На даний момент, в рамках Нової української школи створюється Національна освітня онлайн-платформа. Завдяки їй, більшість учнів та педагогів зможуть використовувати корисні ресурси та засоби для навчання, а також, готуватися до ДПА та ЗНО.

В 2016 році було відкрито «гарячу лінію», куди може звертатись молодь, яка виявила бажання навчатися в Україні. Така модель роботи отримала схвальні відгуки, тому МОН спільно з Фондом «Відкрита політика» створили мережу консультативних центрів: в Краматорську, Сєвєродонецьку та Херсоні. Туди можна звертатися за будь-яким питанням.

У  2017 році через освітні центри “Донбас-Україна” та “Крим-Україна” вступило 1568 абітурієнтів. Це у 1,5 рази більше, ніж у 2016-му. Такий результат маємо завдяки активнішому проведенню інформаційної кампанії серед вступників. Залучити в наші виші ще більше вступників з Донбасу і Криму можемо, якщо збільшуватимемо мережу консультативних центрів, робитимемо формат подачі матеріалів більш інноваційним та доступним, - наголосив заступник Міністра.

Окрім того, сторони обговорили важливість професійно-технічної освіти. Молодь повинна знати, що саме цей напрям є доступним для навчання та затребуваним на ринку праці.

Фотоматеріал взято з офіційного сайту МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.