МОН оновило методику заповнення класного журналу НУШ (+ повний текст методичних рекомендацій)

Методика заповнення класного журналу початкових класів НУШ, що є додатком до наказу МОН від 07.12.2018 №1362 (за підписом ще Лілії Гриневич), зазнала змін згідно з новим наказом МОН від 09.01.2020 №21.

У січні 2020 року до методики заповнювання журналу додані такі 4 абзаци:

Оцінювання навчальних досягнень учнів Нової української школи здійснюється вербально. Облік результатів завершального (підсумкового) оцінювання, що здійснюється з урахуванням динаміки зростання рівня навчальних досягнень учня/учениці, фіксується в свідоцтві досягнень.

У 1 класі домашнє завдання не задається та відповідно не фіксується у Класному журналі. У 2 класі домашнє завдання є необов’язковим, проте на непарній сторінці розвороту журналу в графі «Завдання додому» можуть зазначатися пошуково-дослідницькі та творчі завдання.

У 3-4 класах домашні завдання, у разі їх надання, обов’язково фіксуються у Класному журналі. У відповідній графі стисло записуються зміст (сторінки підручника, номери задач тощо) та/або спосіб виконання завдання (вивчити напам'ять, повторити, розв'язати тощо). Допускається запис домашнього завдання (назва тексту тощо) мовою навчального предмета (іноземною, національної меншини).

На вихідні, святкові та канікулярні дні домашнє завдання не задається та відповідно не фіксується у Класному журналі.

Повний текст оновленої методики заповнювання класного журналу:

Читайте також: Менше паперів – більше діла: класний журнал та його оформлення

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
2
міс.
2
1
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!