Сьогодні о 11:00
Семінар:
«
Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні
»
Новини
33806
11 січня 2020 о 19:30

МОН cтворило пам’ятку «Харчування в закладах освіти – права батьків»

​​​​​​​Батьки можуть впливати на організацію харчування дітей у школах та садочках. Що саме дозволено контролювати батькам і яким за регламентом має бути харчування – викладено в  пам’ятці МОН.

У звязку з тим, що в ряді закладів освіти персонал перешкоджає доступу батьків вихованців/учнів до місць приготування та прийому їжі, не дозволяє зважити порцію чи перевірити її температуру, Міністерство освіти у співпраці з ГО «Батьки SOS» створило та виклало на власному офіційному сайті памятку про права батьків у цій сфері.

Необхідним доповненням до нижченаведеної памятки також є чинні офіційні нормативи, повязані зі шкільним харчуванням:

Наказ МОН «Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

Наказ МОЗ «Про затвердження Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах і енергії»

Текст пам’ятки:


Нагадаємо, що революція у шкільних їдальнях розпочалась із збірника рецептур Євгена Клопотенка. Його проєкт Cult Food нині об’єднує понад 2 000 шкіл України. Ви можете детальніше дізнатись про проєкт нового харчування за посиланнями: 

Якщо ваша школа вже приєдналась до руху JuniorZ або «Cult Food» Євгена Клопотенка, ви можете встановити відповідні позначки. Така функція дозволяє побачити кількість шкіл, приєднаних до цих програм та дізнатись про них іншим вчителям та батькам. 

#харчування #Cult_Food #збірник_рецептур #нове_харчування #їдальня 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: