і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Міжнародний день космонавтики вже на носі! Нумо відзначати!

Познайомте юних "чомучків" з таємницями космосу, адже ми підготували для них чимало пізнавального матеріалу, який припаде до душі будь-кому.

За ініціативи ООН, Міжнародний день космонавтики відзначається 12 квітня. А ви хочете долучитися до цього свята? Запропонуйте дітям стати космонавтами і відправитись у подорож просторами нашої галактики. А щоб ця подорож стала ще цікавішою, ми підготували для вас добірку методичних матеріалів, пізнавальних відео, розробок і розмальовок для організації веселого дозвілля.

Усі матеріали безкоштовні і ви можете завантажувати та використовувати їх прямо зараз!

Розробка «Небесні тіла Сонячної системи»

Креативна команда «Всеосвіти» розробила паперові моделі небесних тіл Сонячної системи, які можна використовувати як наочний матеріал на уроках фізики та астрономії, для створення макету Сонячної системи та для оздоблення навчального кабінету.
Розробка містить:

  • 8 планет Сонячної системи: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун;
  • супутник Місяць;
  • зірку Сонце.

Завантажити розробку за посиланням: https://vseosvita.ua/library/rozrobka-nebesni-tila-sonacnoi-sistemi-66179.html

ТОП-5 цікавих розмальовок на космічну тематику

Якщо малеча вже озброїлась олівцями і фломастерами, то вам залишилось лише завантажити і роздрукувати тематичні розмальовки. Ви можете їх використовувати для організації дозвілля у ЗДО, групі подовженого дня, початкових класах і вдома. 

Лепбук про Космос

Спільна творча діяльність об’єднує дітей і загартовує командний дух, а тому робота над створенням лепбуку – це саме те, що потрібно. У такий цікавий спосіб учні дізнаватимуться цікаві факти про космос і створюватимуть власний проект, який стане в пригоді впродовж навчального року.

Практичні ігри «Таємниці космосу»

Граємось, використовуючи кубики LEGO, вивчаємо назви та вигляд нових об`єктів, приладів, конструюємо новими техніками та матеріалами, вчимось виконувати логічні завдання, цікаво та весело проведемо час. Презентацію можна використовувати в ГПД.

Математична гра-подорож «Космос»

І навіть математика не може бути нудною, якщо вона тісно пов’язана з темою космосу. Вашій увазі пропонується цікава гра-подорож з математики: закріпити знання дітей про склад числа 10, знання геометричних фігур, вміння рахувати в прямому і зворотному рахунку в межах 10; розвивати логічне мислення, памʼять, увагу, фантазію, спостережливість; формувати в учнів інтерес до математики через ігри, цікаві завдання.

Обладнання: картинки із зображенням планет, геометричні фігури, аркуші, роздатковий матеріал.

Лепбук «Космос»

Ще одна чудовий варіант створення лепбуку разом з дітьми. Завантажуйте шаблони, підписуйте назви планет, додавайте цікаві факти тощо.

Пізнавальні відео для дітей 

Зірки навколо нас. Анімаційний пізнавальний серіал про небесні тіла, рухи планет і комети

Планета Земля. Розвивальний мультик для дітей

Меркурій і Марс

Комети

Планети Сонячної системи

Про космос для дітей дошкільного віку


У коментарях під цією новиною або у нашій спільноті у Фейсбуці ви можете ділитися власними ідеями. А також не забувайте поповнювати онлайн-бібліотеку власними напрацюваннями! 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти