Містер Плейвуд і Велике Дерево: іграшки від українських стартаперів, які може сконструювати кожен «Mr. Playwood»

Українські винахідники розробили ідею екологічно безпечного дерев’яного конструктора, з якого власноруч можна скласти різноманітні фігури на вибір:

Сучасний світ майже повністю автоматизований, в усіх сферах людського життя перевага надається технологічним новинкам, здатним мінімізувати витрату фізичних сил, часу та забезпечити швидкий результат.

Киянин Гарік Корогодський та харківчанин Олександр Прасол задумались над тим, що найбільше приносить людині задоволення під час улюбленого заняття: процес чи результат? Що, до прикладу, цікавіше: просто купити глобус чи змайструвати його своїми руками? Проект «Mr. Playwood» стане справжньою знахідкою для тих, хто обожнює створювати з деталей цілий всесвіт, спостерігати, як маленькі шестерні взаємодіють між собою, впливаючи на рух величезного механізму.

Українські винахідники розробили ідею екологічно безпечного дерев’яного конструктора, з якого власноруч можна скласти різноманітні фігури на вибір: Пішохідний чи Тауерський міст, Глобус, Рушницю, Мікроскоп, і навіть тварин – Механічного єдинорога, Слона та Равлика-скарбничку. Пропорції кожного окремого елементу чітко дотримані, ескіз деталей продумується заздалегідь, а потім усі частини вирізаються за допомогою лазерного верстата.

На цьогорічній онлайн-конференції iForum команда «Всеосвіти» мала змогу особисто побачити неймовірний проект у дії: як легко й міцно з’єднуються дерев’яні елементи, виконані з особливою майстерністю, і як на очах зростає фантастична рухома фігура. Конструктор «Mr. Playwood» захоплює настільки, що втрачаєш відчуття часу і уявляєш себе видатним Леонардо да Вінчі, який також проектував моделі геніальних машин майбутнього.

Український блогер Сергій Дунаєв у своєму влозі продемонстрував процес розпаковування і збирання деталей для великого Мікроскопа.

Він цілком справжній, – із захватом ділиться Сергій. – Можна регулювати відстань від лінзи до об’єкта. Деякі користувачі писали мені, що конструювання займає від декількох днів до тижня, але я впорався за чотири години. Подібний 3D пазл – чудовий подарунок як для дорослого, так і для дитини.

Конструктор збирається напрочуд легко і не потребує клею чи додаткових інструментів. Достатньо лише уважно читати інструкцію, щоб зробити унікальний розсувний міст або тварину, яка пересуватиметься будь-якою поверхнею за допомогою поєднаних між собою шестерінок. Усі дрібні та великі деталі рухомі, і саме цим приваблює креативний «Mr. Playwood»: ви не просто отримуєте готову фігуру, але й бачите внутрішній механізм, безпосередньо берете участь у його створенні.

«Життя містера Плейвуда почалося на гілках Великого Дерева, історія якого налічує не одну тисячу років…».

Свою ідею українські стартапери перетворили на колоритну яскраву легенду про талановитого хлопчика, який ріс на Великому Дереві і розробляв для його жителів найпотрібніші речі. Кожна фігура має історію власного виникнення, що робить конструктор ще більш унікальним – це неначе казка з 3D-ілюстраціями, створеними власноруч.

«Всеосвіта» вдячна авторам проекту «Mr. Playwood» Гаріку Корогодському та Олександру Прасолу за неймовірну можливість насолодитися процесом конструювання чарівних та оригінальних фігур. Ми пишаємося нашими українськими винахідниками, здатними створити настільки просту і, водночас, геніальну річ не лише для дітей, але й для дорослих.

Компанія «Всеосвіта» на собі протестила розробку та  від щирого серця бажає виходу  продукту «Mr. Playwood» на український та світовий ринок, а також безмежного натхнення авторам цього креативного проекту і подальших ідей для розвитку!  

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.