Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
559
14 квітня 16:45

Міносвіти оцінить, чи доцільно вивчати російську літературу в школах України

Робоча група Міносвіти оцінить необхідність вивчення у межах шкільного курсу «Світова література» російських творів.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону.

Минулого тижня ми в межах дисципліни "Зарубіжна література" зібрали робочу групу спеціалістів, які чітко оцінять необхідність присутності творів російських авторів, — заявив міністр.

За його словами, через збройну агресію росії проти України наратив приналежності до чогось російського викликає в українців внутрішнє обурення та агресію: російські війська вбили багато українських громадян, зруйнували міста країни.

Шкарлет зазначив, що робоча група «дуже глибоко перегляне всі твори», які раніше рекомендували в межах курсу, і критично поставиться до змісту предмету навіть у вибіркових творах.

Джерело: hromadske.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.