! В а ж л и в о

Miniland Educational: цікаві ігри – успішне навчання

Партнери «Всеосвіти» представляють продукцію, яка допоможе дитині в ігровій формі розвинути творче, абстрактне й логічне мислення.

Під час розробки олімпіад та конкурсів наша команда із величезною відповідальністю ставиться не лише до підбору цікавих і актуальних питань, але й до мотивації кожного учасника. Саме тому партнери наших заходів – завжди перевірені та надійні компанії, які нагороджують переможців корисними подарунками. Пріоритетною для нас є якість, і цей критерій допомагає знаходити найцікавіших та по-справжньому відданих своїй справі людей.

«Всеосвіта» надзвичайно пишається партнерством з Miniland Educational – компанією, яка вправно поєднує у своїй продукції якість, користь і привабливість.  

 Більше про компанію 

Кожна дитина – це цілий Всесвіт. І осяває нас своїм власним світлом.

Miniland Educational, ведуча іспанська компанія з виробництва іграшок, відома у всьому світі високоякісними та безпечними розвивальними іграшками. На сьогодні вона офіційно представлена ​​у понад 50 країнах. В Україні офіційним продавцем товарів Miniland Educational є фірмовий магазин «Дитячі секрети» на чолі з ексклюзивним дистриб’ютором Сергієм Глазовим.


Пан Сергій є надійним представником виробника високоякісних товарів, тож з будь-яких питань можна звертатися особисто до нього.

Сторінка Сергія Глазова у Фейсбуці: https://www.facebook.com/glazov.serge


Завдяки своїй продукції компанія прагне навчати і розвивати дітей без упередженого або іншого негативного впливу на навчання, чітко дотримуючись всіх необхідних правил. Ігри виготовляються з гігієнічного зносостійкого пластику і картону, що гарантує абсолютну безпеку для дитини молодшого віку.

Крім моделей дитячих навчальних іграшок, Miniland Educational займається розробкою інструкції для вчителів, яка допомагає їм на уроках під час користування продукцією компанії.

Вікова категорія ігор і розвивальних наборів: від 0 до 6 років, а також від 7 до 10 років.

Чим корисно: ці продукти є потужним інструментом для розвитку первинних навичок і підготовки в ігровій формі до успішного навчання у школі.

Продукція поєднує в собі безпечні матеріали, систему комунікації одного з батьків/педагога з дитиною і неперевершений освітній потенціал.

 Іграшки, що навчають 

В українській освітній сфері активно впроваджуються принципи Нової української школи, що дозволяє розширити горизонти потреб не лише для учнів, але й для вчителів. #НУШ побудована на концепції розвитку творчих здібностей, логічного та абстрактного мислення і практичної реалізації набутих знань. Miniland Educational детально вивчила особливості іспанського ринку освітніх послуг і тому чудово знає, які іграшки допомагають дітям у процесі навчання.

Ми вибрали для вас три позиції, які можуть зацікавити не лише школярів, але й їхніх батьків та вчителів.

 1.  Набір для дослідів з електрикою

Завдяки набору для експериментів з електрикою дитина зможе дослідити захопливий світ електроніки і фізики із задоволенням та практичною користю.

У докладній інструкції детально і зрозуміло описаний кожний крок збірки. Дитині матиме можливість самостійно підключити батарейки, двигуни, динаміки, пропелери, вимикачі, тримачі, лампочки, магніти тощо, щоб створити цікаві моделі.

Вікова категорія: 8-14 років

Особливості:

  • дуже легкий;
  • усі процеси збірки супроводжуються звуками;
  • працює від батарейок (вони не входять в комплект);
  • 1 електрична схема та 15 експериментів;
  • 1 брошура «Інші ідеї для гри».

Більше про набір: https://vse.ee/px

 2.  Математична гра The Rocket 10

Ракета 10 розвиває предметно-маніпулятивні прийоми у вивченні  математики. Ця захоплива гра є потужним педагогічним ресурсом та сприяє засвоєнню базових математичних понять.

Зокрема, дитина вчиться розуміти такі речі як: роботу з шаблонами, асоціацію число-кількість, декомпозицію числа 10, введення у додавання і віднімання, непарні та парні числа тощо.

Вікова категорія: 3-7 років

 

Особливості:

  • кожна гра складається з двох наборів;
  • може використовуватись індивідуально та у великих групах;
  • функціонал гри доступний у цифровій версії для планшетів та інтерактивних дошок.

Більше про гру: https://vse.ee/py 

 3.  Набір фігур «Люди з обмеженими можливостями» Handicapped Figures

Набір містить деталізовані фігури людей з обмеженими можливостями. Ця іграшка допоможе дитині розібратися у повсякденному житті, зрозуміти важливість різноманіття та виховати у собі толерантність.

Набір розвиває основи соціалізації, повагу і лояльність, норми моралі та відносин з іншими людьми.

Вікова категорія: 3-9 років

 

Особливості:

  • у комплекті 6 фігур;
  • кожна фігура є чудово деталізованою.

Більше про набір: https://vse.ee/pz


 Розіграш від «Всеосвіти» 

В рамках шкільної дистанційної олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2019» проводиться розіграш унікальних подарунків, які вже приготували для нас Miniland Educational.

Розіграш триватиме з 1 вересня до 21 жовтня.

Переможцями стануть 50 класів (1-11), творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.

Саме найактивніші класи-учасники отримають від компанії Miniland Educational східну головоломку «Танграм».

«Танграм» складається із семи пласких геометричних фігур, виготовлених з яскравого пластику: двох великих квадратів, трикутника середнього розміру, двох маленьких трикутників, одного паралелограма і квадрата, що складаються у різні форми (людини, тварини, предметів домашнього вжитку тощо), і водночас є цікавою математичною грою. До набору входить буклет з 15 шаблонами.

«Всеосвіта» надзвичайно вдячна надійному партнеру Miniland Educational за міцну співпрацю, внесок у розвиток української освіти і за можливість спільними силами щодня покращувати її. Чудові подарунки від іспанської компанії, які очікують переможців олімпіади, нікого не залишать байдужими і у креативній формі навчать логічному та абстрактному мисленню, а також сприятимуть поліпшенню концентрації уваги.  

Сторінка партнера «Miniland Educational»: https://vseosvita.ua/lp/miniland

Взяти участь в обговоренні олімпіади та слідкувати за його перебігом ви можете за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad/s10/discussion


З каталогом товарів 2019 компанії «Miniland» ви можете ознайомитись за посиланням: https://a48.me/xD

Miniland завжди знаходиться поряд з кожною дитиною з того моменту, коли вона вперше відкриває очі. Ми вважаємо, що усвідомлене батьківство та виховання є двигунами майбутнього. Піклуватися і виховувати зовсім не означає надмірно опікати або насаджувати свою думку. Це означає бути і діяти разом, щоб повноцінно проявилися здібності і таланти. Адже дитинство - це подорож у світ відкриттів, – команда Miniland.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»