Miniland Educational дарує новорічний промокод зі знижкою на весь асортимент товару

Не знаєте, який корисний і водночас цікавий дарунок покласти дитині під ялинку? Наші партнери допоможуть вам обрати тільки найкраще.

Партнери «Всеосвіти», іспанська компанія іграшок Miniland Educational, приготувала для ВСІХ всеосвітян захопливий новорічний подарунок! Ви отримуєте можливість скористатися промокодом з 30% знижкою на весь асортимент фірмового магазину «Дитячі секрети», який є офіційним продавцем товарів Miniland Educational в Україні.

 Промокод діє до 31.12.19.  Ви маєте достатньо часу, щоб обрати найцікавіший товар і порадувати свою малечу незвичними і надзвичайно корисними подарунками. Для цього вам не потрібно бігти у магазин, достатньо просто зазирнути у каталог товарів Miniland Educational 2019 і замовити на офіційному сайті необхідну річ.


Промокод –  VOSVITAM20 


Промокод також діє у фізичному магазині «Дитячі секрети» в Одесі за адресою:  вул. Генуезька, буд.5 (ТРЦ Gagarinn Plaza, 2 поверх), або онлайн-магазин https://children-secrets.com.ua/ 

Ви можете скористатися промокодом в онлайн-магазині в Інстаграм, попередньо підписавшись на сторінку: @children_secrets.

Бонус для закладів освіти. Продукція Miniland Educational повністю відповідає концепції Нової української школи, тож стане у пригоді під час будь-яких шкільних занять і допоможе швидко і якісно засвоїти нові знання. Усім закладам освіти, які є партнерами Miniland Educational, компанія надасть спеціальний прайслист з постійною знижкою у 30% на весь асортимент товару.

З питань партнерства необхідно звернутися:

  • за електронною адресою: sales@children-secrets.com.ua, або
  • за телефоном: 096 0030 614  

 Більше про компанію 

Miniland Educational, ведуча іспанська компанія з виробництва іграшок, відома у всьому світі високоякісними та безпечними розвивальними іграшками. На сьогодні вона офіційно представлена ​​у понад 50 країнах. В Україні офіційним продавцем товарів Miniland Educational є фірмовий магазин «Дитячі секрети» на чолі з ексклюзивним дистриб’ютором Сергієм Глазовим.  


Пан Сергій є надійним представником виробника високоякісних товарів, тож з будь-яких питань можна звертатися особисто до нього.

Сторінка Сергія Глазова у Фейсбуці: https://www.facebook.com/glazov.serge


Завдяки своїй продукції компанія прагне навчати і розвивати дітей без упередженого або іншого негативного впливу на навчання, чітко дотримуючись всіх необхідних правил. Ігри виготовляються з гігієнічного зносостійкого пластику і картону, що гарантує абсолютну безпеку для дитини молодшого віку.

Крім моделей дитячих навчальних іграшок, Miniland Educational займається розробкою інструкції для вчителів, яка допомагає їм на уроках під час користування продукцією компанії.

Вікова категорія ігор і розвивальних наборів: від 0 до 6 років, а також від 7 до 10 років.

Чим корисно: ці продукти є потужним інструментом для розвитку первинних навичок і підготовки в ігровій формі до успішного навчання у школі.

Продукція поєднує в собі безпечні матеріали, систему комунікації одного з батьків/педагога з дитиною і неперевершений освітній потенціал.


 Про партнерство зі «Всеосвітою» 

Українське представництво Miniland Educational в цьому році двічі були партнером і спонсором освітнього проєкту «Всеосвіта». Переможці всеукраїнської дистанційної олімпіади «Осінь – 2019» отримали 50 наборів «Танграм» від Miniland Educational, які можна використовувати навіть учням середньої школи під час вивчення математики та інших дисциплін. Також компанія розіграла 20 чудових наборів доларових купюр і монет Activity Dollar Tray у конкурсі «Фінансова грамотність».


З каталогом товарів 2019 компанії «Miniland» ви можете ознайомитись за посиланням: https://vse.ee/bdr

 

 

 

Сторінка партнера «Miniland Educational»: https://vseosvita.ua/lp/miniland

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
1
5
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!