Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Розробка навчально-методичних матеріалів: алгоритм дій
»
Взяти участь Всі події
Новини
1239
22 липня 2019 о 14:00
pdf Роздрукувати

Миколаївська гімназія відзначена нагородою eTwinning School

Навчальна програма Європейської комісії допомагає учням та вчителям з різних країн впроваджувати спільні проєкти.

Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса м. Миколаєва отримала європейську відзнаку eTwinning School.

У програмі eTwinning School беруть участь 192 тисячі європейських шкіл. З них отримали нагороду лише 2 тис. 216 шкіл з усієї Європи. Серед них  36 українських закладів освіти. У Миколаївській області високої європейської відзнаки удостоєний лише один навчальний заклад – Перша українська гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради. Директор гімназії – Сергій Бережний.

Для довідки:
eTwinning –
 це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Нагадаємо, «Всеосвіта» повідомляла про те, що українська команда команда посіла призові місця на міжнародних змаганнях у Тель-Авіві: http://bit.do/e2xZ2

Посилання на Управління освіти Миколаївської міської ради: http://osvita.mkrada.gov.ua/

Фото – з сайту Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.