Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Методичні ігри для урізноманітнення уроків природничого циклу
»
Взяти участь Всі події
Розробки
5991
12 січня 2021 о 20:17

«Мій карантинний щоденник» – розробка, що допоможе подолати дітям негативні емоції

Під час локдауну ми маємо частіше говорити про наші переживання і спонукати до цього учнів. Ця розробка допоможе правильно пояснити дітям, що все буде добре.

«Мій карантинний щоденник» створений допомогти дітям подолати переживання, які вони відчувають під час локдауну. На перший погляд, це звичайний дитячий щоденник, який учень може зробити самостійно. Але за звичайними іграми прихована головна мета цієї унікальної розробки – допомогти дитині зрозуміти та сприйняти складну ситуацію у світі та розібратися із власними емоціями.
З нашим «Карантинним щоденником» карантин більше не буде здаватися таким похмурим.

Авторська #розробка від  «Всеосвіти» є універсальна – вона підходить як хлопчикам, так і дівчаткам.  

У щоденнику є багато інтерактиву: анкетування в ігровій формі, завдання на розвиток критичного та творчого мислення та уяви дітей.

Ця розробка допоможе не тільки дитині краще себе зрозуміти, а й батькам поспостерігати за емоційним станом своєї дитини, за потреби поговорити з нею на важливі теми.

В майбутньому щоденник слугуватиме хорошим спогадом для дитини про шкільні роки. І найголовніше – нагадуватиме, що все колись закінчується, як і сам #карантин.

«Карантинний щоденник» діти можуть заповнювати як вдома з батьками, так і створювати його разом із вчителем, під час виховної години. Обов'язково порадьте його своїм колегам та друзям, які мають маленьких дітей!

Завантажуйте наш «Карантинний щоденник» безкоштовно за посиланням: https://vseosvita.ua/library/mij-karantinnij-sodennik-322519.html


Вас також може зацікавити наш «Щоденник вражень», який можна використовувати у комплекті з «Карантинним щоденником»: https://vseosvita.ua/library/sodennik-vrazen-340360.html

Зверніть увагу, у нас також є розробка для маленьких учнів, про те, як важливо мити руки: https://vseosvita.ua/library/rozrobka-pro-vazlivist-miti-ruki-355335.html


Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.